Naujo dizaino rankų darbo Kalėdų muzikos popieriaus maišas

1. Muzikos popieriaus maišas, naujas koncepcijos dovana draugui 2. Mėgau gerą reputaciją rinkoje. 3. Greitas atsakymas į bet kokį tyrimą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Naujo dizaino rankų darbo Kalėdų muzikos popieriaus maišas

Prekė: muzikos popieriaus maišas

Medžiaga: kartonas; Kraftpopierius

Spausdinimas: spausdinimas CMYK

Dydis: 21cm × 16cm × 9cm

Paviršiaus apdaila: blizgus

Baterija: AG10 / AG13 2-3 vnt

Muzikos laikas: 1-120s

Parinkties laikas: 3-7days


Patarimai

Dėl specialaus popieriaus, dvipusio juodo. Juodasis kartonas pasižymi subtiliu popieriumi, gryna širdimi juoda, stiprus storas, gerai sulankstomas, lygaus paviršiaus, gero standumo. Paprastai naudojamas 120 gramų storis -350 gramų juodo kartono. Kadangi juodoji kortelė yra juodos spalvos viduje ir išorėje, ji negali spausdinti spalvų modelių, tik karšto štampavimo ir kitų technologijų. Padaro maišelį taip pat labai gražus.


shipping methods 1.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mūsų kompanija turi profesionalią R & D ir gamybos komandą, turinčią mokslinius tyrimus ir savarankiškai besivystančias galimybes. Mes palaikome sąvoką "Teigiamas naujoves, novatorišką drąsą, klientų pasitenkinimą, komandos bendradarbiavimą" ir siekiame sukurti gerai žinomą prekės ženklą balso pramonėje.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas yra 100% grąžinimo politika?

Mes remiame savo produktų ir paslaugų kokybę. Jei esate ne 100% patenkintas savo pirkimu iš mūsų, tiesiog susisiekite su mumis per 45 dienas nuo pristatymo datos, kurią gausite, ir mes grąžinsime visą produkto kainą (-us)


2. Ar galiu gauti kitus elementus, kad jie atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


3.Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


4. Kaip sužinoti popierinio maišo kainą?
Nesvarbu, kokio tipo produktą norite, jei norite greitai sužinoti kainą, pateikite šią informaciją: medžiaga; Storis; Dydis; Spalva; Kiekis; Arba galite atsiųsti mums originalų pavyzdį, jei turite.
Tyrimo