30 vienetų paskatino pluošto elektroninių gimtadienio atvirukas

30 vienetų paskatino pluošto elektroninių gimtadienio atvirukas

1. operatyviai reaguoti į visus tyrimus. 2. esate nuoširdžiai kviečiami apsilankyti mūsų gamykloje ir įsteigti verslo santykius tarp mūsų abipusės naudos
Pokalbis dabar

Informacija apie

30 vienetų paskatino pluošto elektroninių gimtadienio atvirukas

all.jpg


Patarimai

Paskatino atvirukas su muzika, atidarę kortelę, tai bus muzikos ir led bus įsižiebti. Galite pasirinkti bet kokia buvo spalva jums patinka, ir tinkinti mirksi greitis, optinio pluošto taip pat pritariu.

Mūsų kompanija turi Išplėstinė mašina ir brandžios technologijos, turi didelį pranašumą kokybės ir išlaidų kontrolės, susisiekite su mumis dabar gauti pavyzdį.


Pristatymas

Packing and shipping3.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Co, LTD buvo įkurta 2008 m., mes esame gamintojas specializuojasi kuriant ir gaminant popieriaus kortelės, įskaitant rankų darbo atvirukas/3d atvirukas/Lazeriniai pop-up iškirpti atvirukas/muzikos kortelės/atvedė sveikinimo atviruką ir popieriaus elektroninių kortelių elementų ir pan.

Mūsų bendrovė, remdamasi technologijų plėtros, bendrovė ėmėsi grupėje patyręs personalas, kuris yra talentingas vadovybė ir rinkodaros įgūdžius gaminti.


Sertifikatai

Certificates 3.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


part of customers.jpg


DUK

1. kaip ji šviesiai?
Skaidulų optika yra gerai su šviesos laidumas, dedame susijusi su skirtingų spalvų LED optinių skaidulų, optinių skaidulų parodys LED spalvų. Paspaudus mygtuką, jis užsidegs.


2. kiek laiko ar apšvietimas su paskutiniais?
Paprastai mes padaryti apšvietimo iki 30 sekundžių kiekvieną kartą, ir tada automatiškai išsijungia. Taip pat mes galime jį šviesos už ilgesnį laiką jei reikia. Praneškite mums tiksliai laiko jūs norite, jums parinksime tinkamą lustas.


3. kaip galite gauti pasiūlymą?
Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ką skubiai, galime citata Jums per 2 valandas, atsižvelgiant į visus duomenis jūs pateikiate.


4. kokius sprendimus & pajėgumui užtikrinti geros kokybės?

1. dauguma naujausiomis ir atnaujintas spausdinimo mašinų ir įrenginių

Prieš spausdinimą: Raktas į sėkmingą spausdinti

Spausdinimo meistras: valdymo sistemos ISO9001 & GMP sertifikatai

2. vidaus kontrolės Kuskas, procedūra iš procedūra pagrįsta QC veiksnius ir ataskaitas.


Hot Tags: 30 vienetų paskatino pluošto elektroninių gimtadienio atvirukas, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigiai

Tyrimo

You Might Also Like