3D lazerinio pjovimo atviruko atvirukas su šviesos šaltiniais

3D lazerinio pjovimo atviruko atvirukas su šviesos šaltiniais

1. 3D lazerio pjovimo atvirukas su šviesos diodais 2. Individualus dizainas 3. Patentuotas gaminys
Pokalbis dabar

Informacija apie

3D lazerio pjūvio atvirukas su šviesos diodais

Kalėdų eglutė yra viena iš labiausiai neįprastų Kalėdų papuošalų. Visa šeima gali pakabinti visus įvairius dalykus, skirtus Kalėdų eglutėms papuošti, pavyzdžiui, saldainius, mažus kamuoliukus, dovanų dėžutes, lempas ir pan. Su apšvietimo lempomis medis bus vėsesnis.

Šioje 3d Kalėdų kortelėje yra šviesos lemputė, kai paspausite kulka, muzika groja ir šviesios žvaigždės šviečia kaip tikra Kalėdų eglutė. Tai bus juokinga Kalėdų žaislas.


LED Card.jpg


Kompanijos informacija

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg

DUK

1. Ar mes galime turėti logotipą ar informaciją apie jūsų produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


2. Kaip tai užsidega?
Kadangi šviesolaidžio optika yra geros šviesos laidumo, mes darome optinio pluošto, sujungto su skirtingais spalvotais šviesos diodais, optinių skaidulų šviesa parodys LED spalvas. Kai paspausite mygtuką, jis užsidegs.


3. Ar galiu gauti skubų pristatymą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.Tyrimo