LED Elektroninė Happy Birthday Card Wishes

1. LED pop-up gimtadienio kortelė 2. Stiprus profesionalus R & D komanda. 3. Skubiai pristatymas. Mažas užsakymas yra sveikintinas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED Elektroninė Happy Birthday Card Wishes

all.jpgPatarimai

Kai kalbama apie 30-ąjį gimtadienį. Žmonės bus gimę ir išmoks valdyti savo emocijas. Niekas neprivalo, todėl jūs neturite priežasčių ginčytis su kitais atsitiktinai.

Ši pop-up kortelė slepia namą, ji palieka vietos LED muzikos lustą. Mes galime įdėti kortelėje lustą, taigi, kai atidarysite kortelę, šviesa bus pilna namo. Tai bus šilumos gimtadienio dovana.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Dėl tų pačių produktų, kodėl jūsų kaina yra didesnė už kitą tiekėją šioje rinkoje?

Skirtingi gaminiai turi skirtingą kainą, nors tas pats produktas, kuris naudoja skirtingą popierių ir apdailos produkciją, turės skirtingą kainą, nes tiekėjai žada pateikti klientams geriausią išankstinį pardavimą ir garantinį aptarnavimą!


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3. Kaip tai užsidega?
Kadangi šviesolaidžio optika yra geros šviesos laidumo, mes darome optinio pluošto, sujungto su skirtingais spalvotais šviesos diodais, optinių skaidulų šviesa parodys LED spalvas. Kai paspausite mygtuką, jis užsidegs.


4. Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
T / T, PayPal, L / C ir Westen Union. 30%, kaip indėlių, ir 70% prieš pristatymą. Prieš sumokėdami balansą parodysime jums produktų ir pakuočių nuotraukas.
Hot Tags: LED elektroninė gimtadienio atvirukai nori, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like