"LED Happy Birthday" skaitmeninė kortelė "Sisters"

1. LED sveikinimo atvirukai seseriai 2. Gera paslauga ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. OEM & ODM užsakymai yra tiek palankiai.
Pokalbis dabar

Informacija apie

"LED Happy Birthday" skaitmeninė kortelė "Sisters"

LED Card.jpg


Patarimai

Jei vis dar esate studentas, todėl neturėsite per daug pinigų, kad galėtumėte pirkti per brangus dovanas. Bet kadangi ji yra tavo sesuo, nepirk pernelyg paprastos ir pernelyg pigios dovanos. nes ceremonija yra per šviesa, meilė tikrai ne sunki. Gal jūs galite nusipirkti 5-10 dolerių LED atviruką jai! Būtinai turite madingą, universalią ir patvarią spalvą, nurodančią, kad renkatės dovanos.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg


part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3. Ar galite padaryti OEM užsakymą?

Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėjo padėti parengti galutinius produktus.


4. Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
T / T, PayPal, L / C ir Westen Union. 30%, kaip indėlių, ir 70% prieš pristatymą. Prieš sumokėdami balansą parodysime jums produktų ir pakuočių nuotraukas.Hot Tags: Led gimtadienio skaitmeninė kortelė seserims, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like