LED šviesos muzikos su gimtadieniu elektroninės kortelės

1. LED gimtadienio atviruką draugams ir šeimos nariams 2. stiprią profesionalių R&D komanda. 3. operatyviai pristatyti. Pavedimas yra sveikintina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

LED šviesos muzikos su gimtadieniu elektroninės kortelės

Music card.jpg


Patarimai

LED šviesos plokštė: naudojant LED šviesos šaltinis ir didelės talpos ličio elementas, taigi galite padaryti tą patį, kaip kortelės ir plonas. Lemputės formos dalį iš karto iki kortelės viduryje, bus apšviesta LED, žėrintis visa dalis lemputės, kaip mini LED lempos stovi ant darbastalio. Neturite laiko sujungti, LED automatiškai išsijungs.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas yra kortelės dydis?
Mes darome individualų produktų; galime pritaikyti bet kokio dydžio pagal jūsų reikalavimą.

Mūsų pasiūlymas yra pagrįstas dydis, medžiagos ir kt.

Esame pasirengę jums padėti kuriant savo popieriaus gaminiai.


2. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


3. kaip ji šviesiai?
Skaidulų optika yra gerai su šviesos laidumas, dedame susijusi su skirtingų spalvų LED optinių skaidulų, optinių skaidulų parodys LED spalvų. Paspaudus mygtuką, jis užsidegs.


4. Kokia garantija jums gali duoti man?

Gavęs prekes ruda išardomi dovanų dėžutę, prašome nedvejodami kalbėti savo problemą arba apie mūsų paslaugas arba kokybės, jūsų bendras yra geriausias būdas mums pagerinti mūsų kokybės. Kartu rasime geriausią sprendimą.


Hot Tags: paskatino šviesos muzikos su gimtadieniu elektroninės kortelės, Kinijos, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigus

Tyrimo

You Might Also Like