25 vestuvių ceremonija kvietimą muzikos atvirukas

1. geras paslaugas & greitas pristatymas mūsų įmonėje 2. OEM & ODM užsakymus taip pat pritarė. 3. BSCI & ISO & FSC & GSV akreditacijos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

25 vestuvių ceremonija kvietimą muzikos atvirukas

Music card.jpg


Patarimai

Vestuvių ceremonija pakvietimo

Ceremonijos vieta paprastai yra mažas vestuves salėje, kad svečiai, kurie yra kviečiami dalyvauti ceremonijoje greičiausiai bus daug mažiau kaip svečiams, kurie kviečiami dalyvauti vestuvių pokylių ir todėl reikia parengti kitą ceremoniją pakviesti automobilio d informuoti laiko ir vietos ceremonijos svečiai.

Rite pakvietimo su svečiais kvietimus galima siųsti vienu metu. Atminkite, kad kvietimas kortelė turėtų būti ant kvietimo ir dedamas į voką. 


Muzikos lustas

Music chip.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.  

 Mūsų bendrovė, remdamasi technologijų kūrimo, rinkodaros ir gamybos įgūdžius. Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


3. kaip apie garantinį aptarnavimą?

· Garantuoja kiekvieno krovinio, kai jūs turite prekes, prašome patikrinti visos masės, ir patvirtinti kiekvienos dėžutės nėra pažeisti. Tai labai svarbu

· Bet kokią žalą, ir trūksta laivybos kelyje, paprašykite išreikšti įmonės garantija ir susisiekite su mumis per 24valandas, mes bus išspręsti šią problemą


4. Koks skirtumas yra matinė ir blizgi apdaila?

Mes siūlome 3 apdailos mūsų produktai:

1) matinis yra nuobodu apdaila be blizgesio ir blizgesį.

2) gloss AQ yra blizgesio apdaila, tačiau nėra blizgus.

3) UV yra blizgančio apdaila. Tai ne rašyti paviršius yra blizgus.


Tyrimo