Beautiful Happy Birthday prašau atviruko atviruką

1. gracinga gimtadienio atvirukai draugui 2. Tarptautinė kokybė konkurencinga kaina ir stiprus stiprumas 3. individualus dydis ir spalva
Pokalbis dabar

Informacija apie

Beautiful Happy Birthday prašau atviruko atviruką

Music Card.jpg

IMG_2091.JPG


Patarimai

Vaikų gimtadienio vakarėlis: leisk vaikams iš tiesų jaustis tėvų ir šeimos meilė, mėgautis harmonija ir šilta šeima, jis gyvena ryškiausioje saulėje. Tai puikus būdas sukurti šeimos kultūrą ir šeimos atmosferą savo vaiko gimtadieniui. Siekdami palikti nuostabią atminą mūsų vaikams, mes suteiksime jūsų vaikams linksmą, novatorišką ir gyvybingą gimtadienio vakarėlį.


Music chip.jpg


packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kokią paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


3. Jūsų įmonės užsakytuose spausdinimo gaminiuose tikrai nėra MOQ?

Taip, nes mes turime lanksčią tiekimo grandinę, todėl priimame spausdinimo pritaikymą be moq, Be to, specialios formos poreikius, kad būtų galima gaminti pelėsių gaminius, pvz., Apskrito kartono dėžutes ir kitus specialius atvejus.


4. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.
Tyrimo