Geriausi muzika su gimtadienio kortelėmis ir pageidavimais draugams

Geriausios muzikos gimtadienio kortelės ir pageidavimai draugams Patarimai Toronto sveikinimo atvirukų dizaineris Bianca ir Michael sukūrė "Kid Icarus" atvirukų korporacinę kompaniją, kuri specializuojasi rankomis dažytų kortelių. Michael pažymėjo, kad kompiuterio kortelėje visur yra atvejis, rankomis atspausdintas sveikinimo atvirukas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausi muzika su gimtadienio kortelėmis ir pageidavimais draugams


Geriausios muzikos su gimtadienio atvirukai


Patarimai

Toronto atvirukų kortelės dizaineris Bianca ir Michael sukūrė "Kid Icarus" atvirukų kortelę, kuri specializuojasi rankomis dekoruotose kortelėse. Michael pažymėjo, kad kompiuterio kortelėje visur yra atvejis, rankomis išspausdintos sveikinimo atvirukai tapo populiarus. Bianca tiki, kad kas nors išsiųstas išreikšti savo meilę ir rūpestį savo mobiliajame telefone. SMS ar el. Laiškas yra gerai, bet galų gale negavote kruopščiai suplanuotos, kruopščiai paruoštos, kruopščiai parinktos kortelės inicijavimo, žmonės natūraliai myli ir šilumą mano širdyje.


Muzikos chip

Geriausi muzika su gimtadienio kortelėmis ir pageidavimais draugams


Laimingas gimtadienio kortelės ir pageidavimai draugams


Gimtadienio kortelės ir pageidavimai draugamsKompanijos profilis

įmonės profilis 5.jpg

Winpsheng kontroliuoja gaminių kokybę pagal IOS9001 standartus, o visi mūsų elektroniniai gaminiai gali perduoti CE ir ROSH standartus. Mes siekiame suteikti klientams kokybiškus produktus ir paslaugas. "Winpsheng" tikrai padės pasauliniams klientams geriau! OEM ir ODM yra sveikintinas. Nedvejodami susisiekite su mumis

Mes sveikiname individualų dizainą, mūsų tyrimų ir plėtros departamentas turi didelę galią kurti pavyzdį, nesvarbu, ar esate oficialus dizainas, ar tiesiog apvalios idėjos.


Sertifikatai

Kortelės ir pageidavimai draugams


Turgus

Gimimo kortelės ir Wishe

Geriausi muzika su gimtadienio kortelėmis ir pageidavimais draugams


DUK

1. Ar galiu gauti mėginį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


2, Ar galėtum sukurti mane?

Taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba jūsų idėjas. Fono spalva yra jūsų pasirinkta, bet kokia spalva yra prieinama. mūsų profesionalus dizaineris gali jums sukurti dizainą.


3. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei nereikia keisti baterijų, mes taip pat galime išimti baterijas elementų viduje.


4.Kai galėčiau gauti kainą

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


Tyrimo