Gimtadienio kortelės fabrikas / muzikos meilės dainų kortos

Gimtadienio kortelės fabrikas / muzikos meilės dainų kortos

Kinijos muzikos gimtadienio kortelių tiekėjas. Profesinė informacija apie siūlomus produktus. Išplėstinės gamybos galimybės, brandžios technologijos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio kortelės fabrikas / muzikos meilės dainų kortos

Music Card.jpg


Patarimai

Žmonės visada nori savo gimtadienio. Automobilis, namas, šeima ir pan. Tačiau, kai pagausite, norėsite kažko ne taip realistiško. Didžiausia viltis yra tai, kad visi, kurie mane myli ir myliu, yra sveiki, laimingi ir saugūs! Taip pat tikimasi, kad aš nenoriu atsisakyti rašymo, daugiau ar mažiau, ar geras ar blogas turi laikytis, kad užsirašytų, net jei jis netaptų rašytoju, negalėsiu publikuoti knygų, bet taip pat leis sau pasenusi su elegantiška!


Muzikos lustas

Music chip.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Dalis klientų

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip manote apie savo aptarnavimą po pardavimo?

Galite būti tikri dėl mūsų paslaugos, raskite kokių nors problemų gavus produktą, bet kada galite susisiekti su mumis ir greitai ir kantriai išspręstume problemas.


2. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymo pateikimą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


3. Kiek kainuoja ir siunčia į mano šalį?

Kaina yra pagrįsta kiekiu, amatininku ir dizaino detalėmis. Krovinys bus suteiktas krovinių vežimo bendrovei, atsižvelgiant į jūsų bendrąjį svorį ir CBM. Prieš imdami pavyzdį, mes galime suteikti apytikslę kainą.


4. Koks yra vidutinis OTP?

OTP, tai reiškia, kad yra vienkartinis programavimo IC mikroschemas, tai yra progrm IC mikroschema, kurią kiekviena sudegina kompiuterio fabrikas. Taip yra mažesnio užsakymo kiekio užklausa, tačiau IC mikroschemos kaina yra didesnė.


Tyrimo