Gimtadienio kortelės su muzikos sveikinimais

1. Muzikos atviruko kortelės tiekėjas 2. Puiki spausdinimas su geru procesų valdymu 3. Aukštos kokybės lygis su palankiomis kainomis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio el. Pašto dėžutės muzikos sveikinimai

Music Card.jpg


Patarimai

Susirūpinusi močiutė, nostalgija yra labiausiai kupina meilė. Grandma turi tvarkingus ir elastingus baltus plaukus, pilnas dangaus, švelnus ir malonus. Grandma yra gerai audimo, patenkinti batai. Grandma audimo drabužiai yra labiausiai tinkami drabužiai pasaulyje, močiutė sutiko, kad batai yra tvirtesni batai pasaulyje. Playboy turi ypatingą jausmą savo močiutė. Grandma yra pats skausmingiausias žmogus. Močiutės šypsena, tokia kaip saulė danguje, visada yra puikus. Senelė juokiasi, tirpsta klajojančių širdyse, kai jis nėra laimingas, mano močiutės juoktis yra jo "Band-Aid".


Muzikos chip

Muzikos chip.jpg


Darbo procesas

Muzikos atvirukas procesas.jpg


Kompanijos profilis

įmonės profilis1 (e) .jpg


Dalis klientų

dalis customers.jpg


DUK


1. Ar turite produktų, kuriuos norite parduoti?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų pageidavimų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


2. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdžio mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami pateikus didelį užsakymą. Tada muzika ir išorinis išvaizda turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


3. Ką daryti, jei turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti mūsų puses.Tyrimo