Gimtadienio muzikos kortelės idėjos / Dainų atvirukai

1. Kinijos dainos atviruko kortelės tiekėjas 2. Greitas pristatymas 3. Mažas kiekis priimtinas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio muzikos kortelės idėjos / Dainų atvirukai

Music Card.jpg


Patarimai

Minkštesnis būdas yra sumažinti draugystę. Tas pats nuo pasitikėjimo draugiškumo stabilumu, tik susilpnėjusi koncentracija, siekiant pratęsti pratęsimą. Neleiskite jam kondensuotis į kietą, gali ją sugadinti? "Džentelmeno pokalbis kaip vanduo", šis protingas argumentas yra sąmojingas bejėgiškumas, tačiau, deja, nuo to laiko nebuvo beprasmutas, jame naudojama tik bejėgio minia. Baimė iš visų pažadų negali būti įvykdyta, todėl nekalink; bijoti visų džiaugsmų negali būti pratęstas, todėl neatitinka, tik pamėgino filmą šešėlyje.


Muzikos chip

Pre-recorded Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2. Ar galite duoti nuolaida?

Mes dažniausiai gaminame didmenines paslaugas, mūsų politika yra tai, kad didesnis kiekis, pigesnė kaina, todėl mes pateiksime jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekį. Labai įprasta, kad klientas duotų mums mažą užsakymą, kai pirmą kartą bendradarbiausime, jei galime sužinoti, kad jūs ketinate toliau bendradarbiauti, taip pat galime pasiūlyti gerą kainą.


3. Kaip pritaikyti balso laukelį?

Prašome informuoti apie savo detales, o mūsų inžinierius atliks trimačio piešimo paruošimą, po kliento patikrinimo ir patvirtinimo produkto specifikacijos, mes parengsime maketą per vieną savaitę.


Tyrimo