Kalėdų laiškas muzikinis atvirukas / verslo Kalėdos kortelės dizaino

1. palankios kainos ir geros kokybės produktą. 2. advanced mašinos & kvalifikuotų darbuotojų ir pirmojo laipsnio medžiaga. 3. įvairių dydžių ir formų, renkasi klientas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdų laiškas muzikinis atvirukas / verslo Kalėdos kortelės dizaino

Music card.jpg


Patarimai

Verslo Kalėdų kortelė: reikia pasakyti, kad nieko kabo iki verslo žmonės bus ateina ir erzina, bet atrodo, kad Kalėdiniai atvirukai yra išimtis, nes komercinių Kalėdų kortelė, nors pagrindinis tikslas yra padaryti verslo skatinimo arba viešumo, bet dėl šių Kalėdų kortelė, pati yra pakviesti kurti ir naudoti labai plono popieriaus, kad profesionalus dizaineris, todėl visą Kalėdų kortelė yra platinamas žavesys yra unikalus.


Muzikos lustas

Music chip.jpg


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited, įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincija, Kinija. Mes esame 100 % gamintojas specializuojasi visų rūšių atvirukas, su arba be elektroninio, pvz., pop-up kortelė, 3d lazeriu kortelę, muzika kortelė.

Su naujausios pažangios apdorojimo mašina, įsitikinkite, kad mes gaminami aukštos kokybės lygio produktus ir klientams taip pat tiekiame rūšių pasirinkimas.
Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


2. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


3. kaip apie garantinį aptarnavimą?

· Pirmasis verslo takas nutartis yra reikalinga, jūs žinosite, jei mūsų kokybė atitinka jūsų užklausą

· Mes patikrinti ir pakuoti prekes prieš laivybos


4. kokia pristatymo laikas?

Skirtingus produktus bei jų kiekius reikia skirtingų procedūrų bei terminus. Mes galime pažadėti stengiamės baigti savo užsakymus per trumpiausią laiką. Paprastai tai kainuos apie 15to45 dienų gamybos. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis tiesiogiai.

Tyrimo