Kalėdinės atminimo kortelės / Populiariausi Xmas etiketės

1. Kalėdų muzikos kortelė vaikams 2. Palanki kaina ir geros kokybės produktas. 3. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuoti darbuotojai bei pirmos klasės medžiagos.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kalėdinės atminimo kortelės / Populiariausi Xmas etiketės

Music card.jpg


Patarimai

Kalėdų senelis gali būti populiariausias Kalėdų žmonių. Visi vaikai svajoja apie savo ateitį, prieš miegą įkišdami kojinę prieš židinį ar pagalvę, laukdami, kol Kalėdų senelis įvedė dovaną į kojines, kai užmigo. Šioje kortelėje jūsų balsas bus didelis siurprizas jūsų vaikams; jie tiki, kad Kalėdų senelis ką tik atėjo vakar naktį.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


3. Jei produktams būdinga kokybiškų problemų, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


4.Kas yra kortelės dydis ir struktūra?

1. Visos kortelės yra pritaikytos, o visi išsamūs reikalavimai gali būti pateikti

klientai, mes tikrai jūsų OEM paslaugų tiekėjas.
2. Jei neturite supratimo apie jūsų gaminių matmenis ir struktūrą, mūsų profesionalų dizaino komanda gali pasiūlyti ir išspręsti jūsų klausimus.
Tyrimo