Individuali muzikinė atviruko kortelė

1. Individuali muzikinė sveikinimo atvirutė 2. Individualizuota muzika ir vaizdai 3. Profesionalus gamyklos gaminti sveikinimo atviruką
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individuali muzikinė sveikinimo atvirutė

Nestandartinė muzikinė sveikinimo atvirutė yra gera dovana gimtadieniui, vestuvėms ir pan. Šioje kortelėje yra graži melodija, taip pat yra vietos žodžiams ir nuotraukoms. Kartą, į kurią įstrigo laikas ir energija, jam bus visiškai liesti. Galite atsiųsti skirtingus balsus mums, ir mes padarysime šią kortelių seriją labiau pritaikytą.


Music Card.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar mes galime turėti logotipą ar informaciją apie jūsų produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


2. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


3. Kaip išmatuoti dėžutę?

Tinkama matmenų seka yra Ilgis x Plotis x Aukštis. Ilgis yra ilgiausias atvirojo galo matmuo iš kairės į dešinę. Plotis yra trumpiausias atvirojo galo matmuo iš priekio į nugarą. Aukštis yra likęs matmuo iš viršaus į apačią.

Tyrimo