Individualizuota muzikos žinutė vestuvių kortelių gamyboje

1. Muzika vestuvių kortelių gamyba 2. Gera paslauga ir greitas pristatymas mūsų įmonėje 3. Aukštos kokybės, konkurencinga kaina
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualizuota muzikos žinutė vestuvių kortelių gamyboje

Music Card.jpg


Patarimai

Pavasaris yra sezonas, per kurį gėlės žydi ir viskas atgaivina. Todėl vestuvių stalo įrengimas taip pat turėtų būti kuo arčiau gamtos, pabrėždamas gyvybingą temą. Naujai atvykę svečiai gali pasirinkti stilingą stilingą šviesią spalvą staltieses su keletą išskirtinių ir elegantiškų taurių ir lėkštinių indų, kad visos vestuvės būtų šviežios ir natūralios. Žinoma, stalo centre taip pat galite pasirinkti keletą ryškių pavasario gėlių, kad padidintumėte pavasario atmosferą savo vestuvėms.


Muzikos garso lustas

Music chip.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.


2. Ar turite produktų, kuriuos norite parduoti?

Ne. Mes dirbame pagal OEM užsakymus. Tai reiškia, kad dydis, medžiaga, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimas ir tt priklausys nuo jūsų pageidavimų. Akivaizdu, kad jūsų logotipas gali būti atspausdintas ant produktų.


3. Ar galite pagaminti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius pagal jūsų idėją, kad galėtume patikrinti, o tada einame į pavyzdžius.


4. Koks yra vidutinis OTP?

OTP, tai reiškia, kad yra vienkartinis programavimo IC mikroschemas, tai yra progrm IC mikroschema, kurią kiekviena sudegina kompiuterio fabrikas. Tai yra mažesnio užsakymo kiekio užklausa, tačiau IC mikroschemos kaina yra dar didesnė.


Hot Tags: individualus muzikos pranešimas vestuvių kortelių gamyboje, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like