Elektroninės 80-osios gimtadienio sveikinimo atvirukų idėjos

1. Elektroninė gimtadienio sveikinimo atvirutė 2. Profesinė informacija apie siūlomus produktus 3. Puikus aptarnavimas po pardavimo
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elektroninės 80-osios gimtadienio sveikinimo atvirukų idėjos

Music Card.jpg

IMG_3400.JPG


Patarimai

80 metų gimtadienio dovana pagyvenusiems žmonėms, svarbiausias protas, pagyvenę žmonės, kuriems labiausiai reikia psichinės Wei narystės, jei jam patinka, jis bus labai laimingas. Kaip skaityti knygą pagyvenusiems žmonėms suteikti; mėgsta išleisti gėlių puodą, siūlančią geles; kaip užkandžiai, norint nusipirkti užkandžių pagyvenusiems žmonėms. Tiesą sakant, pagyvenę žmonės iki šio amžiaus ir kūnas atrodo labai lengvas. Tik šeimos meilė yra pagyvenusių žmonių priežiūra.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg

packing and shipping 2.jpgKompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai patvirtinsite jį ir prisiimsime atsakomybę už visas klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


3. Kodėl galite pagaminti nedidelę spausdinimo ir pakavimo produktų paketo paketą?

Mes turime 3 komplektus "Epson" skaitmeninio formato spausdinimo, 2 komplekto automatinio kompiuterio pjovimo staklės ir tt, greitai gamina pavyzdžius su įranga, taip pat turi automatinį kartono dėžutės pasta gamybos liniją, taip pat patyrusių, kvalifikuotų gamybos komanda, todėl galime būti lanksčiu, greitu įvairių dydžių ir įvairių tipų pakavimo dėžutės pasirinktiniu spausdinimu.


4.Kas apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai tai kainuoja maždaug 15-45 dienos visai gamybai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.
Tyrimo