Rankų darbo gimtadienio linkėjimai muzikinis atvirukas Lover

1. gimtadienio muzika kortelė 2 meilužis. Visiškai įrengtas spausdinimo technologija 3. Konkurencingas Minimalus užsakymo kiekis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio linkėjimai muzikinis atvirukas Lover

Music Card.jpg


Patarimai

Gyvenime, žmonės, kurie myli arba kas patinka man išreikšti meilę, ačiū, manau, kad tai yra daug būdų, bus tik konkrečią dieną ar ypatinga diena, tol, kol yra meilė, mes galime per parą kiekvieną dieną gyvenime , kiekviena detalė meilės ir meilės spaudai, perduoti viena kitai. Gyvenimo meilė turi būti kaip pavasario lietus spontaniškai tyla, o ne vasaros liūtys portretas. Kiekvieną dieną mes myliu gyvenimą, myliu kiekvienam asmeniui, meilė turi būti kaip ir šiluma širdyje, meilė turėtų būti šiltas, šiltos ugnies gyvenimo vietos, kaip, tai santuoka gyvenimas ir laikas mylėtis pakeisti gaisro gryna Qinghai supuvusios akmuo.


Muzikos lustas

Music chip.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.


2. ar turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie jūsų produktų ar paketą?

Tikrai. Tiesiog reikia atsiųsti mums savo logotipą ir pasakykite mums, ką paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas produktų spauda, UV lakavimas, karšto štampavimo, įspaudimo, Debossing, šilko ekrane, spausdinimo ar lipdukas.


3. Kada gauti kaina?

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.


4. kaip atlikti individualų balso dėžutė?

Informuokite apie tai savo reikalavimą išsamiai, ir mūsų inžinierius padaryti 3D piešimo grįsti, po klientų tikrinti ir patvirtinti produkto specifikaciją, maketas iki mėginys būtų ruošiame per 1 savaitę.


Tyrimo