Rankų darbo vaikų gimtadieniui / muzikos korteles vaikams

1. OEM priimta: Galime pagaminti bet kurios jūsų dizainas. 2. aukštos kokybės, konkurencingą kainą. 3. 100 % gamintojas su konkurencinga kaina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo vaikų gimtadieniui / muzikos korteles vaikams

Music card.jpg


Patarimai

     Kelių tipų languose naudojami pakavimo ir sandėliavimo.

Kartono dėžutėje yra pagaminta iš gofruoto kartono transportavimo pakuotę. Tai yra dažniausiai naudojama transporto ir sandėlio produktų paskirstymo metu, ir yra vertinami pagal medžiagos stiprumas arba gatavų lauką pajėgumas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Kiekvienas produktas yra gamyklos tiesiogiai parduoti.

Daugiau nei 12 metų patirtį gaminant visų rūšių popieriaus produktai, pavyzdžiui, sveikinimo atviruką su arba be elektroninės, popieriaus langelį, lipduko, popieriaus maišelį ir taip toliau.


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


2. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


3. Kas yra didžiausias privalumas, palyginti su konkurentų?
Mes esame viena iš anksčiausią DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės mūsų platus produktų asortimentas, griežta kokybės kontrolė, gerą po pardavimo aptarnavimą ir stabili su klientais.


4. kiek dienų mėginių ir dideliais kiekiais gaminti laiko?

1. esame Gerbiami pasiūlyti jums mėginius, paprastai mes organizuojame juos su skaitmeninio mėginio arba manekeno 1-3 darbo dienas, produkto mėginys yra priimtinas.

2. gamybos laiko urmu gamybai pagal jūsų užsakymų kiekį, paviršiaus apdaila. Paprastai 8-12 darbo dienų yra pakankamai.


Tyrimo