Rankų darbo rinkimų kampanijos muzikos atvirukai

1. Muzikos kortelė rinkimų kampanijai 2. Pigesnis, bet unikalus būdas reklaminės kampanijos šūkiui 3. Bendradarbiauti su Korėjos politikomis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo rinkimų kampanijos muzikos atvirukai

Music Card.jpg

Naujausias pasirinktinis išgalvotas kalbos tuščias įrašomas atvirukas su garso moduliu 4.jpg

Patarimai

Rinkimų kampanija yra didelė veikla, daugybė politikų dirbs už gerą poziciją savo protu. Per šį procesą jie naudosis įvairiais būdais kovoti už sirgalius ir laimėti bilietus. Tai yra propagandos, laikraščio, TV, internetinis karas pilnas jų šūkių. Ar kada nors pagalvojote apie šūkį, kurį galima nuneti? Ši juokinga muzikos kortelė yra puikus įrankis, perkeliantis idėjas visur, galbūt tai nėra taip sparti, kaip internetas, bet jis bus ypatingas ir unikalus. Be to, tai bus daug pigiau nei paskelbti internete.


Darbo procesas

elektroninių kortelių gamybos procesas.jpg

pakavimas ir shipping.jpg


Kompanijos profilis

įmonės profilis1 (e) .jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

rinkodara 1.jpg

dalis customers.jpg


DUK


1. Kaip gauti nemokamus mėginius?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, tačiau kai kuriems sudėtingesnių reikalavimų pavyzdžiams mums reikės labai mažos sumos atrankos mokesčio, tačiau ji bus išskaičiuojama iš bendros sumos, kai užsakymas bus patvirtintas.


2. Ar galite padaryti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


3. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis?
Paprastai mūsų MOQ yra 500 vnt. Nors kai kuriais atvejais mes pagaminome mažiau nei 1000. Tačiau dėl nedidelio kiekio kainuos labai daug, kai svarstys reprodukcijos, spausdinimo, įrankių ir įrengimo išlaidas.


4. Kaip sukurti garso modulį?

Mes ieškome duomenų bazėje, kad atitiktumėte tai, kokį garsą ieškote, kai pateikėte mums savo idėją, nes turime standartinį balso ir melodiją. Jei jūsų garsas nėra standartas. Tada klientui tai reikia.Tyrimo