Rankų darbo su gimtadieniu el. Atvirukai

1. Visiškai įrengta pažangių mašinų ir patyrusių darbuotojų 2. Tarptautinė kokybė konkurencingą kainą ir stiprus stiprumas 3. individualų dydį ir spalvą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo su gimtadieniu el. Atvirukai

Music card.jpg


Patarimai

Kartonas (kartais vadinamas dėžute) yra pagamintas iš kartono. Kartonas išspausdinamas (jei reikia), supjaustytas ir supakuotas, kad sudarytų tuščią. Jie vežami ir sandėliuojami plokščia, ir pastatyti į pildymo vietą. Jie yra naudojami pakuoti platų prekių asortimentą, skirtą vienkartiniam (neperplaunamu) naudojimui arba likusių prekių laikymo dėžutei.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Winpsheng kontroliuoja gaminių kokybę pagal IOS9001 standartus, o visi mūsų elektroniniai gaminiai gali perduoti CE ir ROSH standartus. Mes siekiame suteikti klientams kokybiškus produktus ir paslaugas.

Visa gamybinė komanda siekia pristatyti aukščiausios kokybės gaminius iki paskutinės detalės. Daugiau nei 12 metų vystymas suteikia mums daugiau patirties. Klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas.


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip sužinoti kainas?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuriuo iš mūsų pardavimų asmeniu pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus kaip galima aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą.


3. Ar galite padaryti dizainą man per 15 dienų nuo užsakymo patvirtinimo?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti jūsų įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį ar jūsų idėjas ... ir galite pasirinkti norimą spalvą. Mūsų profesionalus dizaineris atliks jūsų dizaino darbus.


4. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis?

Paprastai mūsų MOQ yra 500 vnt. Nors kai kuriais atvejais mes pagaminome mažiau nei 1000. Tačiau dėl nedidelio kiekio kainuos labai daug, kai svarstys reprodukcijos, spausdinimo, įrankių ir įrengimo išlaidas.


Tyrimo