Rankų darbo muzikos atvirukai / vestuvių atvirukai su muzika

1. muzikos atvirukas vestuvių 2. stiprią profesionalių R&D komanda. 3. operatyviai pristatyti. Pavedimas yra sveikintina.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo muzikos atvirukai / vestuvių atvirukai su muzika

Music card.jpg

QQ图片20170815114305.jpg


Patarimai

Kai jums reikia nusiųsti dovaną naują porą, bus per daug pasirinkimo. Taigi, tai bus lengva patekti į šią mažai problemų. Siūlau, kad jūs ne siųsti per daug praktinių dalykų, pavyzdžiui, drabužius, kvepalus, kuprinės ir pan., išskyrus atvejus, kai jūs turite visiškai suvokti savo skonio. Kiekvienas žmogus turi daug šių dalykų, jei nėra pakankamai spalva, tada nesunku panerti į jo daug paros poreikius. Jei jis nesutinka su jūsų skonį, daro blogai duos jam blogo įspūdžio, "pasauliečiams".


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpgDUK

1. kokiais spausdintuvais ar turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvai ir žiniatinklio spausdinimo spausdintuvai. Pagal skirtingus kiekius, mes naudojame skirtingus spausdintuvai spausdinti. Jūs galite gauti konkurencingą kainą.


2. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


3. ar mėginio mokestis gali būti grąžinamas?

Taip, paprastai mėginio mokestis gali būti grąžinamas kai patvirtinsite masinės gamybos, bet konkrečią situaciją susisiekite su tais žmonėmis, su savo užsakymą.


4. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.


Tyrimo