Rankų darbo muzikos draugo kortelė santuokai

1. Muzikos vestuvių kortelė draugams 2. Turėdami profesionalų dizaino komandą, bet koks dizainas yra gerai. 3. Teikiant jums paslaugų paketą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo muzikos draugo kortelė santuokai

Music Card.jpg

IMG_0443.JPG


Patarimai

Gėlės yra senovinių vestuvių dovanos. Bet šiandien turėtume išsiųsti kai kurias dovanas daugiau kūrybingų, tik siųsti gėlių nėra gerai. Gal jūs galite įdėti sveikinimo atviruką į gėlių krūva. Jei esate literatūrinio talento žmogus, tuomet kortelėje galite rašyti briaunos eilėraštį. Jei tai šiek tiek sunku, galite pasirinkti šią kortelę ir naudoti savo balsą ar dainą, kad išsiųstumėte savo palaiminimus. Manau, kad tavo draugas neatsisakys jų.


Music greeting card process.jpg

packing and shipping 2.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

23. Kaip vertinti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


44. Koks akumuliatoriaus tipas?
Paprastai mes naudojame elementų mygtukų baterijas (CR2032, AG10, AG13) mažiems daiktams, pvz., Šviečiančiam žurnalui, sveikinimo atvirukui, kepuriui, nuotraukų rėmeliai. Kartais mes naudojame AA arba AAA baterijas didesniems daiktams, pavyzdžiui, sienų menui, ekranams.


65.Kas yra didžiausias pranašumas, palyginti su konkurentais?
Mes esame viena iš pirmųjų DIY amatų ir popieriaus produktų tiekėjas. Mes didžiuojamės savo platų produktų asortimentu, griežta kokybės kontrole, gera prekyba po pardavimo ir stabiliais santykiais su klientais.


83. Kiek yra spalvų?

Mes galime atlikti pasirinktines spalvas kaip specialųjį prašymą. Galima įsigyti bet kurią "Pantone" spalvą. Jums tiesiog reikia pasakyti mums savo mėgstamą Pantone spalvų numerį.


Tyrimo