Su gimtadieniu atvirukai / Bday nori kortelės draugas

1. importuotų pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos, pvz., spausdinimo mašina, 2. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 3.100 % gamintojo ir galite sukurti patys
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu atvirukai / Bday nori kortelės draugas

Music card.jpg


Patarimai

Japonijoje, nors pastaraisiais metais tinklas, Naujųjų sutikimą siųsti popieriaus skaičius atvirukai sumažėjo, bet dauguma žmonių vis dar naudojama naujaisiais metais per popieriaus atvirukas išreikšti Naujųjų metų palaima. Pagal statistiką išleistas Japonijoje paštu, pristatyti 2014 m. sausio 1 d. Naujieji metai kortelės skaičius buvo 1.829 mlrd. kiekvieną japonų atsiuntė apie 14pcs atvirukai. Atvirukai išsiųsti iš šeimos skaičius yra maždaug nuo 50 iki 100.


Garso lustas

Pre-recorded Sound Module 1.jpg

sound module.jpg


Pakavimo & pristatymas

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų. Co, Ltd buvo įkurta Shenzhen Kinijos, 2008.We turi savo 6000 kvadratinių metrų modernus fabrikas su šiuolaikiniais patogumais (keturių spalvų mašinos Karštos folijos mašina, automatinis klijavimo mašinos, štancavimo mašinos, die pjovimo mašina, ir t. t.) gali remti aukštos galutinių produktų su griežtą kokybės kontrolę.

Amerika, Japonija, Korėja ir Pietryčių Azijoje, taip pat Honkongas ir Taivanas. Aukščiausios kokybės, pagrįstų kainų ir produktų naujovės yra mūsų įmonės punktualus tiekimas ir puikų aptarnavimą misija yra garantija mūsų ilgalaikio bendradarbiavimo!


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

part of customers.jpg

Customer feedback.jpg

DUK

1. kiek laiko užtruks gauti savo užsakymą?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada patariame gamybos laiką, kol jūs įdėti į order.if jūs turite skubiai termino ir mes pamatyti, ką mes galime padaryti.


2. ar galiu gauti nemokamai mėginio?

žinoma! Mes galime atsiųsti jums pavyzdys, kurį mes padarėme prieš mūsų klientams ar padaryti naujų tuščių mėginių pagal jūsų reikalavimą, jis tiesiog turi jums mokėti laivybos kaina mėginio. Jei jums reikia tik patvirtinti funkciją per video, tada jums nereikia mokėti nei cento.


3. kiek dienų bus mėginiai gali būti baigtas? Ir kaip apie masinės gamybos?
-Apskritai, 3-5 dienų mėginių priėmimo.
-Masinės produkcijos gamybos laikas priklausys nuo kiekio, gamybos meno ir t.t.. FYI, 8-12 dienomis 30000pcs pirkinių maišeliai.


4. ką daryti, jei yra problema su produktais po gavimo?
Nes spausdinant produktai visada buvo spalva nuokrypis, mes galime pažadėti negali išvengti, kad, bet mes imsimės nuotraukos jums prieš laivybos patvirtinti.Tyrimo