Gimtadienio muzika sveikinimo atviruką draugams

•100 % OEM, tiesiogiai gamintojo kainos garantija •More spausdinimo paslaugų patirtis 20 metų •Experienced komanda •Geras pildymas per garantinis aptarnavimas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio muzika sveikinimo atviruką draugams

Music card.jpg


Patarimai

Popierinė kortelė keičiama palaipsniui kai pvz., el. pašto, teksto žinutes, kompiuteriai ir kitaip palaiminimą, bet tai yra taip pat šviežiai kelią eiti į priekį, labai kūrybingi ir individualizuotus sveikinimo kortelės dizainą, taip pat suteikti šviežių popieriaus atvirukas gyvybingumo.

Kai kurie žmonės taip pat turi atvirukas kompleksas, kurie mėgsta rinkti atvirukai. Mes turime pagrindo manyti, kad atvirukai bus istorija, jis bus kartu su visuomenės naują išvaizdą parodyti žmonėms.
Pristatymas

shipping methods 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile 5.jpg

Mes esame gamintojas specializuojasi kuriant ir gaminant popieriaus kortelės, įskaitant rankų darbo atvirukas/3d atvirukas/Lazeriniai pop-up iškirpti atvirukas/muzikos kortelės/atvedė atvirukai ir popierius elektroninių kortelių elementus ir pan.

Geros kokybės, prieinamą kainą ir draugišką aptarnavimą visada yra gerų atsiliepimų iš klientų. Primygtinai reikalausime principu "Kokybė yra sielos", pagerbimo sutarčių ir pažadai, ir bendradarbiauti su draugais tiek namie, tiek užsienyje.


Sertifikatai

certificates.jpg


marketing 1.jpg

part of customers.jpg

Our service.jpg


DUK

18. Kas yra kortelės dydis?
Mes darome individualų produktų, galime pritaikyti bet kokio dydžio pagal jūsų reikalavimą.

Mūsų pasiūlymas yra pagrįstas dydis, medžiagos ir kt.

Esame pasirengę jums padėti kuriant savo popieriaus gaminiai.


49. kaip gauti tikslią kainą?

Yra kai kurie pagrindiniai specifikacijos, turime žinoti kaina apskaičiuoti, t. y.: kiekio, dydžio, produktų forma (nuotraukos), medžiaga & spalvotas spausdinimas & paviršiaus apdaila (gali perduoti paaiškinti nuotraukas mūsų svetainėje), tada geriausia kaina bus siųsti jums apie laikas.


61. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


46. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


Tyrimo