Laimingos gimtadienio muzikinės sveikinimo dainų kortelės

1. Laimingas gimtadienio muzikinis atvirukas 2. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuoti darbuotojai bei pirmos klasės medžiagos 3. Įvairūs dydžiai ir formos kliento pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Laimingos gimtadienio muzikinės sveikinimo dainų kortelės

Music Card.jpg

IMG_2877.JPG


Patarimai

Kalbėdamas apie draugų ir šeimos narių gimtadienį, tuo pačiu metu nusiųskite gražią dovaną, pridėkite švelnios gimtadienio atviruką, parašykite jiems palaiminimo žodžius, kurie neabejotinai apdegina ant gimtadienio dovana, kad jie labiau jaustųsi. gimtadienio pageidavimai, gimtadienis Sveikiname Sveikinimai "Daquan" yra kai kurių klasikinių šiltų gimtadienių sveikinimų, parašytų ant sveikinimo atviruko, kolekcija siunčiame savo gimtadienio pageidavimus.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti kitus elementus, kad atitiktų mano kvietimus?

Taip, mes galime koordinuoti bet kokį kvietimų pasirinkimą, pvz., Žymes, išsaugoti datą, kortelę, programą, meniu, skelbimus, ačiū kortelę ir dar daugiau. Net jei nematysite, kad jie rodomi svetainėje, mes galime juos padaryti.


2. Ar mes turime savo logotipą ar įmonės informaciją apie savo produktus ar paketą?

Žinoma. Tiesiog turite atsiųsti mums savo logotipą ir papasakoti mums, kokio paviršiaus apdailos norite, tada jūsų logotipas gali būti rodomas ant produktų spausdinimo, UV lakavimo, karštojo štampavimo, reljefinės spaudos, "Debossing", šilkografinės spaudos ar lipduko.


3. Kada galiu gauti kainą?

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, skambinkite mums tiesiogiai, kad paprašytumėte pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


4. Kaip pradėti kurti garso modulį?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, paprastai mes patarsime klientui atlikti nedidelį užsakymų kiekį OTP lustu ir didesnį užsakymų kiekį, kurį pagamins masinė IC lustas.Tyrimo