Laimingas gimtadienio muzikinis kvietimas

1. Gimtadienio kvietimo kortelė 2. Išplėstinės mašinos ir kvalifikuoti darbuotojai bei pirmos klasės medžiagos. 3. Įvairūs dydžiai ir formos klientų pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Laimingas gimtadienio muzikinis kvietimas

Handmade Greeting Card.jpg

IMG_2199.JPG


Patarimai

Gimtadienį galima apibūdinti kaip asmens gyvenimą - vieną iš svarbiausių atostogų. Kiekvienas gimtadienis ateina, visada tikiuosi pakviesti draugus ir šeimos narius, dalyvaujančius draugus. Šventę šią atminimo dieną kartu. Ir šiuo metu, kaip gimtadienį galima paruošti be kvietimo kortelės? Naudodamiesi šia kortele, galite atsiųsti savo draugą ne tik savo žodžius, bet ir muziką, nemanau, kad jis tai atsisakys.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galite spausdinti kitas užsienio kalbas, išskyrus anglų kalbą?

Taip, kiekviena kalba yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotę. Tada mes atsiųsime jums teksto juodraštį, kai patvirtinsite jį ir prisiimsime atsakomybę už visas klaidas, todėl atidžiai patikrinkite projektą.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3.Kaip apie pristatymo laiką?

Skirtingiems produktams ir kiekiams reikia skirtingų procedūrų ir skirtingo laiko. Galime pažadėti stengtis kuo greičiau užbaigti savo užsakymus. Paprastai tai kainuoja maždaug 15-45 dienos visai gamybai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis tiesiogiai.


4. Ką daryti, jei turiu tam tikrų specialių reikalavimų?

Klientui reikalinga speciali užsakymo forma, pvz., Testo reikalavimas arba tarptautiniai standartai, prašome pranešti mums iš anksto, kad galėtume tinkamai užsakyti medžiagas.

Tyrimo