Su gimtadieniu pageidavimai atvirukas su muzika

1. A apvalios muzikos atvirukai gimtadienio proga 2. pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, Jungtinės Amerikos Valstijos. 3. 100 % gamintojas ir gali kurti pagal save
Pokalbis dabar

Informacija apie

Su gimtadieniu pageidavimai atvirukas su muzika

Music card.jpg


Patarimai

Kai draugas yra jo gimtadienis, jis bus atviruko kūrimas ir parašykite savo sveikinimą ar sveikinimo išreikšti savo meilę. Mes tikrai melstis už draugystę ir sustiprinti bendradarbiavimą. Daug rūšių atvirukai, jei tai įmanoma, smėlio elektroninės muzikos atvirukas, bus susirasti draugų susijaudinęs.


Music chip.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip jūsų bendrovė veikia kokybės kontrolės?

Kokybės priklauso kaina, mes turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tos pačios kokybės, nes mes reikia patenkinti skirtingus užsakovų reikalavimus, kai klientams reikia aukštos kokybės, kai kuriems klientams reikia žema kaina, tai pagal Jūsų poreikiams!


2. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimus, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


3. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.
Tyrimo