Laimingas metas linksmintis muzikos atvirukai kolegoms

1. geros kokybės: mes turime griežtą kokybės kontrolės sistemą. Gerą reputaciją rinkoje. 2. pirmaujanti gamyba ir spausdinimo ir pakavimo sprendimus klientams visame pasaulyje. 3. profesionalių dizainerių komanda skirtingose rinkose ir kultūros poreikiams patenkinti.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Happy šalis laiko muzikos atvirukai kolegoms


Music card.jpg


music card10 (5).jpg


Patarimai

Kalėdų kortelė yra atvirukas išsiųstas kaip tradicinę šventę Kalėdų dalis siekiant perteikti tarp žmonių įvairiausi jausmai, susiję su Kalėdų ir atostogų sezoną. Kalėdiniai atvirukai yra paprastai keičiamasi per savaites iki Kalėdų dieną daugelis žmonių (įskaitant nekrikščionių) Vakarų visuomenėje ir Azijoje. Tradicinis pasveikinimas skaito "Linkime Jums Linksmų Kalėdų ir Laimingų Naujųjų metų". Yra be galo daug variantų šį pasisveikinimą, daug kortelių išreiškia daugiau religinis jausmas, arba kurių sudėtyje yra eilėraštis, malda, Kalėdų dainų tekstai ir Biblijos stichijos; kiti likti nuošalyje nuo religijos su su "viskas įskaičiuota" "Season's greetings".


Muzikos lustas

two chips.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

Mes profesinės eksportuotojas popieriaus dovanų rankų darbo atvirukas, garso atvirukas, LED šviesos atvirukas, 3D lazerio cut kortelė, iššokti kortelės, akrilo atvirukas, muzikos popieriaus langelį, muzikos popierinius maišus, ir taip toliau.

Mes sukūrėme stabilią bendradarbiavimo santykius su daugybe patikimų tiekėjų, ir yra profesionali komanda dirba su didelio efektyvumo, pasiruošę aptarnauti klientus visame pasaulyje su didele aistra.

Mūsų devizas – kartu kiekvienas žmogus pasiektų daugiau.


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar manufaktūrų ir prekybos įmonė?

Mes esame 100 % manufaktūrų specializuojasi spausdinimo & pakavimo daugiau nei 10 metų su dirbtuvių plotas 6000 kvadratinių metrų. Mes turime puikias komanda, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. kaip apie jus po pardavimo aptarnavimą?

Mūsų paslaugomis, galite būti tikri rasti jokių problemų, po to, kai gausite produkto, jūs galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu ir išspręsime problemas operatyviai ir kantriai.


3. kokios paslaugos gali suteikti be spausdinimo paslaugas?
Jei norite paskirstyti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, mes teikiame mažos platinimo išlaidos ir nemokamos saugyklos vietos, už jus. Ir jei reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodos Kinijoje, mes galime padėti jums pristatyti laiku.


4. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


5. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.
Tyrimo