Muzikos gimtadienio kortelės, skirtos spausdinti iki 18-osios gimtadienio

1. Muzikos kortelė, skirta 18-osioms gimtadieniams. 2. Galima pasiūlyti gerą aptarnavimą po pardavimo, prašome grįžti, jei turite 3 klausimą. Visiškai įrengta spausdinimo technologija
Pokalbis dabar

Informacija apie

Muzikos gimtadienio kortelės, skirtos spausdinti iki 18-osios gimtadienio

Music Card.jpg

IMG_0333.JPG


Patarimai

18 metų mergaitėms skirtos dovanos: 18 metų amžiaus yra svarbus gyvenimo etapas, mergaičių šiame amžiuje bus kitokio grožio, todėl tėvai gali paimti savo dukrą į nuotraukų albumą, kad išlaikytų vaiko gražiausius momentus, ši nuotrauka yra svarbiausia Palikite keletą gražių vaikų prisiminimų, nepamirškite geriausia ne fotografuoti, kai fotoaparatas yra gražiausiausias gamtos vaizdas.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


2. Jei gaminiams kyla kokia nors kokybiška problema, kaip su juo spręsite?

Prieš gabenimą kiekvienas gamybos ir gatavų produktų gamybos etapas bus patikrintas QC departamento. Jei dėl mūsų sukurtų produktų kokybės problemų mes pateiksime pakaitinę paslaugą.


3. Kaip nustatyti failą?

Nepamirškite sukurti savo failo CMYK 300 ir 100% spausdinimo dydžio. Įtraukite visas specialias instrukcijas į atskirą failą arba atskirą sluoksnį. Ir nepamirškite kraujavimo ir saugos zonų. Nurodykite terminus ir pabučiuokite gabalus į atskirus sluoksnius.


4. Koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas yra sukurti puikų pramonės grandinę ir suteikti Jums geriausią kokybę ir aptarnavimą. Jūs siūlote JAV galimybę, mes apdovanosime jums aukštą kainą.Tyrimo