Muzika meilės atvirukas / Bday atvirukai draugams

1. naujas dizainas draugystės muzikos atvirukas 2. pateikdama paslaugų paketą. 3. dizainas, logotipas, spalvos, Rėmas, dydžio visas gali būti pritaikytas, kaip norite.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Muzika meilės atvirukas / Bday atvirukai draugams

Music card.jpg


Patarimai

Muzikinis atvirukas struktūra: grandinės galios tiekimo įtampa 1,5 ~ 3V, gali būti naudojamas 1 arba 2 G13 mygtukas baterijos. Jungiklis S yra specialus poslinkis jungiklis, perjungti tarp dviejų vienetų metalo lakštų sluoksnio plastikinių lakštų, plastiko lakštus vieną lazda į šoną popieriaus kortelės, kai jie atidaryti ar uždaryti atvirukas, jungiklis S bus automatiškai kontroliuoti muzika elektronikos branduolys yra išjungti


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis; Mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. kokios paslaugos gali suteikti be spausdinimo paslaugas?
Jei norite paskirstyti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, mes teikiame mažos platinimo išlaidos ir nemokamos saugyklos vietos, už jus. Ir jei reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodos Kinijoje, mes galime padėti jums pristatyti laiku.


3. ar galite pavyzdžius, pagrįstus mūsų dizaino arba idėja?
Taip, mes galime padaryti mėginiai pagal savo dizainą ir idėja. Mes galime padaryti 3D iliustracijos pagal savo idėją savo patikrinimui ir tada eisim su mėginiais.


4. ar galite spausdinti kitomis užsienio kalbomis be anglų kalbos?

Taip, kiekvienas kalbomis yra gerai, tiesiog pateikite mums formuluotė tada mes atsiųsime jums teksto projektą, jį patvirtinti ir prisiims atsakomybę už bet kokias klaidas, todėl prašome patikrinti projektą atidžiai.


Tyrimo