Muzika su gimtadieniu sveikinu vaikams

1. Muzika gimtadienio kortelė vaikams 2. OEM užsakymas priimtinas su konkurencinga kaina 3. Darbuotojai turi ilgametę patirtį eksportuojant prekybą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Muzika su gimtadieniu sveikinu vaikams

Music Card.jpg

IMG_1210.JPG


Patarimai

Kiekvienas vaikas nori turėti mažą žaislą, kuris gali apsimesti tiek romanu, tiek įdomiu, kuris yra ne tik populiarus, bet ir vaikams. Pranešimai gali būti rezervuoti. Paprogramės burna ir sparnai slysta tuo pačiu metu, kai siunčiama žinia. Tiesioginis įrašymas taip pat gali būti tiesiogiai žaidžiamas, yra labai įdomus ir mielas įrašymo papūgos žaislinis paukštis. Tai ne tik myli vaikai, bet ir pritraukė didysis draugas.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kaip jūsų įmonė atlieka kokybės kontrolę?

Kokybė priklauso nuo kainos, turime tūkstančius produktų, negalime pažadėti, kad visi produktai yra tokios pačios kokybės, nes mums reikia patenkinti įvairius klientų reikalavimus, kai kurie klientai turi aukštą kokybę, kai kuriems klientams reikalinga maža kaina, tai yra pagal savo reikalavimus!


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3. Kokios yra meno kūrinių gairės?

"Illustrator-Accepted" failų formatai: .ai / .eps / .pdf

"Photoshop-Accepted" failų formatai: .psd / .eps / .bmp

"CorelDraw-Accepted" failų formatai: .cdr


4. Kaip apie kainą?

Kaina bus vykdoma pagal kiekį už tą pačią prekę, mažesnio kiekio ir didelio kiekio kaina bus kitokia. Jei norite sutaupyti savo vertinamo laiko ir gauti kainą pirmą kartą, žemiau pateiktos informacijos siūlome pateikti mūsų tikslią kainą.
Tyrimo