Muzikinis Sveikinimas gimtadienio linkėjimai vizitinių fabrikas

1. gimtadienio muzika kortelės gamyba 2. Puikių atsiliepimų 3. Garantuotas pristatymas dienos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Muzikinis Sveikinimas gimtadienio norus vizitinių fabrikas

Music Card.jpg


Patarimai

Nesvarbu, ar tai meilė ar draugas, brangų nekilnojamojo draugystės. Draugas yra tas, kuris visada suteikia jums jūsų širdies, nesvarbu, ar esate į dangų arba į pragarą, priežiūra ir rūpestis nepasikeitė. Paprastas "Ei, kaip tu dabar," yra labiausiai intymūs šiluma. A "nieko, su manimi," visada sujaudino ašaros, yra "aš sakau, galite tai padaryti", yra didžiausias savo teiginį. Tikrą draugą, paprastai kiek vyno gerti kartu, palietė tiek puodelių, bet kai reikia, pasieks jūsų ranka.


Muzikos lustas

Music chip.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK


1. ar galiu gauti pavyzdį prieš masinę gamybą?

žinoma! Įprastos produkcijos pažanga yra, kad mes imsimės ikigamybinį mėginio kokybės vertinimo. Masinės gamybos bus pradėta po to, kai gausime Jūsų patvirtinimą šį mėginį.


2. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


3. Koks yra vidutinis OTP?

OTP, kad tai yra vieną kartą programavimo IC lustu, tai progrm IC mikroschema kiekviename kiekvienos gamyklos sudegino computer.so tai mažesni užsakymo kiekis prašymą, bet IC lusto kaina yra didesnė.


Tyrimo