Asmeninė muzikos vedybų kortelė

1. Muzikinės santuokos kvietimo kortelė 2. Konkurencinis minimalus užsakymo kiekis 3. Įvairūs dydžiai ir formos kliento pasirinkimui
Pokalbis dabar

Informacija apie

Asmeninė muzikos vedybų kortelė

Handmade Greeting Card.jpg


Patarimai

Vestuvės yra vestuvių diena, kurioje ačiū, kad svečiai surengė didžiulį banketą, vestuves, jei vestuvės yra įvykio kulminacija, tada vestuvės yra kulminacija kulminacija. Kai vestuvės prasideda, stalo išdėstymas tampa žmonių dėmesio centre, taigi kaip labai svarbu, kad vestuvių stalo dekoravimas būtų tinkamas ir būtinas.

Priminimas: tačiau nepamirškite pasirūpinti, kad jūsų vestuvės kelios specialios atsakingos už kainą, nes, neatsižvelgiant į dovanų saugojimo, mokėjimo ar programos saugumo kontrolę, galite sutaupyti daug problemų.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kas mes esame? Kokie yra mūsų pagrindiniai produktai?
Esame individualus gamintojas ir patikimas spausdinimo ir pakavimo tiekėjas su 14 metų patirtimi.
Mūsų pašto produktai yra popieriniai sveikinimo atvirukai, popieriaus dėžutė, popierinis maišas, etiketė ir lipdukas, lizdinė kortelė ir tt Individualūs produktai yra daugybe.


2. Kas yra 100% grąžinimo politika?

1. Pirkėjo rašybos, skyrybos ar gramatikos klaidos.

2. Įkeltų spausdinimo failų žemesnės kokybės arba mažos skiriamosios gebos.

3. Dizaino klaidos, kurias klientas įvedė dokumento kūrimo procese.

4. Žala spausdinimo produktams, atsiradusiems po pristatymo klientui.


3. Kada galiu gauti kainą?

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


4. Kokia yra jūsų kaina?
Kaina priklausys nuo jūsų muzikos laiko, pritaikyto modulio ir medžiagos bei tt Taigi, norėdami paruošti norimą muziką, savo dizainą, apdailos apdailą, jei norite ir atsiųskite mums, mes suteiksime tikslią kainą.


Tyrimo