Pink spausdinimo gimtadienio sveikinimo atvirukas

1. Spausdinama gimtadienio atvirukai merginoms 2. Importuotos modernios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, JAV.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pink spausdinimo gimtadienio sveikinimo atvirukas

Music Card.jpg

IMG_1082.JPG


Patarimai

Kai vaikas auga, galiausiai gali atsipalaiduoti kaip tėvas. Manau, tėvai turi daug psichologinių žodžių, kurie sako savo vaikams, tačiau jie yra pernelyg gėdingi, kad tai pasakytų. Tad tėvai gali parašyti laišką, išreiškiantį savo siekius, ir parašyti savo vaikams, ko jie nori žemyn, gimtadienis kaip ypatinga gimtadienio dovana vaikams, tegul vaikai supranta tėvų meilę.


Darbo procesas

production process of electronic cards.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Kokių spausdintuvų turite?
Mes turime ofsetinės spaudos spausdintuvus, skaitmeninio spausdinimo spausdintuvus ir interneto spausdinimo spausdintuvus. Pagal skirtingus kiekius, spausdinimui naudojame skirtingus spausdintuvus. Galite gauti konkurencingą kainą.


2. Kiek laiko galiu gauti pavyzdį?

Gavęs imties mokestį, patvirtinama visa medžiaga ir dizainas, mėginio laikas yra 5-7 dienos, o greitam pristatymui paprastai reikia apie 3-5 dienas. Kai kuriam sudėtingos struktūros pavyzdžiui reikės daugiau laiko.


3.Kas man skundas?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


4. Kokia yra jūsų pakavimo terminas?
Paprastai mes pakuojame savo prekes baltos spalvos dėžutėse ir rudos dėžutėse. Jei turite teisėtai įregistruotą patentą, mes galime pakuoti prekes savo prekinio ženklo dėžėse po to, kai gavote leidimo laiškus. Parodysime jums produktų ir paketų nuotraukas.Hot Tags: pink spausdinamas gimtadienio sveikinimo atvirukas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pigūs

Tyrimo

You Might Also Like