Spausdinama gimtadienio muzikos kortelė draugams

1. Gimtadienio kvietimo kortelė 2. Importuotos pažangios mašinos iš Vokietijos ir Japonijos 3. Pagrindinė rinka yra Europa, Japonija, JAV.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Spausdinama gimtadienio muzikos kortelė draugams

Music Card.jpg

12.jpg

Patarimai

Atrodo, kad gimtadienis yra augimo kelio pėdsakai, gyvenimas bus sudarytas iš pėdsakų serijos. Po kiekvieno gimtadienio, atidžiai pamatysite vaiką, kuris padarė naują pažangą ir pasikeitė, auga tekstūra ir todėl turi naują tempą. Juokingi ir naujoviški būdai vaizduojami vaikų pėdsakai, leidžiantys vaikams pamatyti jų būdingą potencialą, kad būtų skatinama vaikų aistra mokytis ir pasitikėjimas savimi gyvenime.


Music chip.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti mėginį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


2. Ar galite padaryti pavyzdžius pagal mūsų dizainą ar idėją?
Taip, mes galime padaryti pavyzdžius pagal jūsų dizainą ir idėją. Mes galime padaryti 3D meno kūrinius remdamiesi savo idėjomis, kad galėtume atlikti čekį, o tada einame į pavyzdžius.


3. Kada galiu gauti kainą?

Mes paprastai cituojame per 24 valandas po to, kai gauname jūsų užklausą. Jei kaina yra labai skubi, prašome skambinti tiesiogiai ir paprašyti pagalbos. Telefono numeris yra mūsų svetainės viršuje, tada mes galime jums atsakyti per trumpą laiką.


4.Kodėl turiu skundą?

Mes norime suteikti jums 100% pasitenkinimą. Tačiau jei susidūrėte su problema ar problema, nedelsdami susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu, kad galėtume patobulinti savo puses.


Tyrimo