Dainuojančios sidabro vestuvių metines korteles poroms

1. Sidabrinė vestuvių muzika atvirukas 2. Įvairūs dydžiai ir formos klientų pasirinkimui 3. Gera paslauga ir greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Dainuojančios sidabro vestuvių metines korteles poroms

Music Card.jpg

IMG_1069.JPG


Patarimai

Jei tos dienos nėra, gyvenimo šiandien nebebus; nebus šeimos; nebus laimingų dienų; geriausio man nebus. Fotografuokite stilingą sidabrinį vestuvių nuotraukų albumą fotografijos studijoje be vestuvių suknelių, fotografuodami nuotraukas, nuotrauką su tėvų nuotrauka, jei galite sukurti elektroninių nuotraukų albumų rinkinį nuo jauno iki dovanų, į CD bet kuriuo metu transliuoti ! Turėk sveikinimo šventę! Turėkite muzikinį foną, pasirinkite savo mėgstamą muziką.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. Ar galiu gauti mėginį prieš masinę gamybą?

Žinoma! Įprasta gamybinė pažanga yra tai, kad atliksime pasirengimo gamybai pavyzdį, kad atliktume kokybės įvertinimą. Masinė gamyba bus pradėta, kai mes patvirtinsime šį pavyzdį.


2. Kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Tai priklauso nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką prieš užsakymo pateikimą. Jei turite skubų terminą ir pamatysime, ką mes galime padaryti.


3. Ar galiu pasišalinti laivą?

Galite atnaujinti savo siuntimą į "FedEx Overnight" (arba panašią "Express" paslaugą), kuri gali padėti įvykdyti jūsų terminą. Nesuskaičiuojama laivyba neturi įtakos 10-15 dienų spausdinimo trukmei.


4. Koks yra vidutinis OTP?

OTP, tai reiškia, kad yra vienkartinis programavimo IC mikroschemas, tai yra progrm IC mikroschema, kurią kiekviena sudegina kompiuterio fabrikas. Tai yra mažesnio užsakymo kiekio užklausa, tačiau IC mikroschemos kaina yra dar didesnė.Tyrimo