Didmeninė prekyba animacinis gimtadienis pageidavimai kortelė su muzika

1. gimtadienio muzika kortelės tiekėjo 2. Daugiau nei 14 metų plėtros patirtis 3. individualų dydį ir spalvą
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didmeninė prekyba judantys gimtadienio linkėjimai kortelę su muzika

Music Card.jpg


Patarimai

Lengvas gyvenimo būdas poroms: mes esame ypač dėkingas ir pagerbtas, kai galime įveikti dabarties gniaužtų. Esame dėkingi, kaip drąsūs buvome ir garbė, kad mes turime primygtinai reikalauti. Mes turime, yra nuostabus tylaus suprasti kur ir kada mes galime. Dabar nesvarbu, ką jūs norite pasakyti, ką daryti, net per kalnus per mišką, aš žinau, jūs nepaliks manęs! Ir jūs, galų gale, mano, mes vis dar turime taikiai gyventi kartu.


Pre-recorded Sound Module 1.jpg


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Sertifikatai

Certificates 2.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimo užsakymui. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.


2, ar kuriate man?

taip, mes galime. Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainę, telefono numerį arba savo idėjas ant viršelio. Fono spalva yra nusprendė, bet spalva yra prieinama. Mūsų profesionalus dizaineris gali padaryti dizainas jums.


3. ar galima gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


4. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.


Tyrimo