Didmeninė prekyba muzikos gimtadienio balso atvirukas

1. Kinija muzikinio gimtadienio kortelės tiekėjo 2. 100 % OEM, tiesiogiai gamyklos kaina 3. Spausdinimo paslaugų daugiau nei 14 metų patirtį
Pokalbis dabar

Informacija apie

Didmeninė prekyba muzikos gimtadienio balso atvirukas

Music Card.jpg


Patarimai

Pavasario vėjas, todėl negyvos medienos draugai išduotas ˛alia audyti; draugai yra vasaros lietaus, drėgnas sauso pačiame; friends rudens vaisiai, gyvenimo procesu, draugai, šiltas žiemos saulė, šiltą širdį šalto. Draugų nėra turime nuolatinį ryšį, kiekvieną dieną kartu. Draugai yra tie, kurie pasidalinti su jumis, kai esate laimingas, ir tie, kurie suteiks jums komfortą, kai esate liūdnas. Draugai yra tie, kurie, kai esate ne savo lovio, lydės jus raginame jus, todėl mielai visiems savo draugams, jie yra jūsų lobis.


Garso modulis

Pre-recorded Sound Module 1.jpg


Kompanijos profilis

company profile1 (e).jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip gauti mėginio?

Iš esmės, mėginio įmoką ir frachtą reikia mokėti iš savo pusės, jie bus grąžinti po pateikimo didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinė išvaizda dizainas turėtų siųsti mums. Mėginių mes padarysime už jus.


3. kaip gaminti garso modulis?

Mes ieškome mūsų duomenų bazė atitiktų kokia garso jums ieškoti, kai jums davė mums savo mintis, nes mes turime standartinę balsu ir melodiją. Jei jūsų garso nėra standartinės. Tada ji reikia klientų užsakymus.


Tyrimo