Gimtadienio sveikinimai su balso / Soung sveikinimo atvirukas draugams

1. gimtadienio įrašomą atviruką draugams 2. įvairių dydžių ir formų, renkasi klientas 3. geras paslaugas & greitas pristatymas mūsų įmonėje
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimtadienio sveikinimai su balso / Soung sveikinimo atvirukas draugams

Music card.jpgPatarimai

Gimtadienius, banketus, maistas žvakių šviesoje ir kitų progų švęsti gimtadienį, tiesiogiai veikėjas gimtadienio dalyvius. Tokia mintis yra paprasta, glausta ir rafinuotas. Pagrindinė palaiminimas: linkiu jums happy birthday.

Kurį laiką mes negali likti su savo draugu, bet vis dar norime pasakyti jam, "Happy birthday". Šį kartą, įrašomą kortelės padės jums. Jis bus išgirsti tavo balsą, kaip tik jis atidaro kortelę.Darbo tvarkos

Music greeting card process.jpg

packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg

advantage.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


2. mes galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti baterijos dėklą ir pakeiskite baterijas. Jei negalite rasti tai, mes galime atsiųsti vaizdo vesti jus. Jei jums nereikia keisti baterijų, taip pat galime baterijos viduje elementus.


3. ar galite duoti man su nuolaida?

Mes daugiausia didmeninės prekybos paslaugas, mūsų politika yra didesnis kiekis pigiau, todėl mes citata Jums geriausią kainą pagal jūsų užsakymo kiekis. Tai labai normalu, klientas mums mažas užsisakyti kai pirmasis bendradarbiavimo, jei mes žinome, jums bus toliau bendradarbiauti, mes taip pat teikiame už gerą kainą.


4. koks mūsų tikslas?

Mūsų tikslas-sukurti geriausią pramonės grandinės ir suteikti jums geriausią kokybės ir paslaugų. Jums siūlome JAV tikimybė, mes apdovanoti jus didelis kainų stabilumas.


Tyrimo