Gimimo įrašoma sveikinimo atvirukai tėvams

1. Įrašoma tėvams skirta sveikinimo atvirukai 2. Balso įrašas pagal kliento nuosavą 3. Groti daugiau kaip 500 kartų
Pokalbis dabar

Informacija apie

Gimimo diena įrašoma sveikinimo atvirukai tėvams

Įrašomasis įrašas gali kažkaip pakeisti raidę tėvams nusiųsti. Prieš 20 metų šis laiškas yra beveik vienintelis ryšys mums ir tėvams, bet dabar, kai mobilusis telefonas yra populiarinamas, laiškas beveik išnyksta. Tačiau žodžiai ar balsai bus ilgesni už telefono skambutį, todėl jie galės ilgą laiką laikyti. Tai taip pat bus lydimas.


Recordable Card.jpg


Garso modulis

recordable chip2.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Turgus

part of customers.jpg


DUK

1. Kokį paslaugą galite teikti be spausdinimo paslaugos?
Jei norite platinti savo spausdinimo produktus Kinijoje ar Azijoje, galime suteikti jums mažas platinimo išlaidas ir nemokamą saugyklą. Ir jei jums reikia pristatyti spausdinimo produktus į parodas Kinijoje, mes galime padėti jums laiku pristatyti.


2. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei nereikia keisti baterijų, mes taip pat galime išimti baterijas elementų viduje.


3. Koks jūsų minimalus užsakymo kiekis?
Paprastai mūsų MOQ yra 500 vnt. Nors kai kuriais atvejais mes pagaminome mažiau nei 1000. Tačiau dėl nedidelio kiekio kainuos labai daug, kai svarstys reprodukcijos, spausdinimo, įrankių ir įrengimo išlaidas.
Tyrimo