Individualizuotos didžiosios įrašomos kortelės / spalvoti balionai draugui

Individualizuotos didžiosios įrašomos kortelės / spalvoti balionai draugui

1. Visa gamybos komanda yra skirta teikti aukščiausios klasės aukštos kokybės produktus iki paskutinės detalės. 2. Mūsų rinka apima Europos, Amerikos, Japonijos ir kitų šalių.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualizuotos didžiosios įrašomos kortelės / spalvoti balionai draugui

Prekė

Įrašoma kortelė

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

310mm × 310mm arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.


Kortelės istorija

Individualizuotos didžiosios įrašomos kortelės / spalvingi balionai. Draugo kortelė. Su daugybe spalvotų balionų guli ant žemės, ant dangčio pristato ramią sceną. Galbūt tai vadins vaikystės prisiminimus, o geriausi norai balsu tikrai paskatins draugystę.


Vienas mygtukas įrašomas chip.jpg


Suaktyvinta

Jungiklis, mygtukas, šviesos jutiklis ir kt

Pranešimas

Balso, muzika, garsas

Paraiška

Sveikinimo atvirukai, dovanų dėžutė ir kt

Akumuliatorius

2 * AG10, 3 * AG10 arba pritaikyta

Muzikos formatas

MP3 arba WAV

Muzikos laikas

1-120s arba pritaikyta

Įtampa

 

3V arba 4.5V


工厂 电子 .jpg

Mes esame fabrikas, virš 6000 kvadratinių į Shenzhen, Guangdong, Kinija, specializuojasi rankų darbo popieriaus amatų, ypač popieriaus su elektroniniais daugiau nei 12 metų.

Mes turime savo spausdinimo mašiną, popieriaus pjaustymo mašiną, foliją / įspaudžiamą mašiną, frezavimo stakles, lazerines pjaustymo mašinas ir kt., Kuriuos visi gaminiai gali baigti nuo spausdinimo iki pakuotės mūsų sandėlyje.


Packing & Shipping of Greeting Cards.jpg


certificates.jpgDUK

1. Kas mes esame?

"Winpsheng" (HK) Limited "yra įkurta 2008 metais, turinti daugiau nei 10 metų patirtį Sveikinimo atviruko ir popieriaus dovana lauko srityje. Gamykloje yra daugiau kaip 6000 darbo vietos, apie 150 kvalifikuotų darbuotojų, 7 inžinieriai, 12 pardavimų.

Galime pateikti aukštos kokybės sveikinimo atvirukus pagal jūsų poreikius.


2. Kiek laiko užraktas tęsiasi?
Paprastai kiekvieną kartą tai apšviečia 30 sekundžių, o tada automatiškai išsijungia. Taip pat galime ilgą laiką įsijungti, jei to reikės. Pasakykite mums, kokį tikslų laiką norite, mes pasirinksime jums tinkamą lustą.


3. Ar galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus korpusą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus aplankyti. Jei jums nereikės keisti baterijų, taip pat galime patalpinti baterijas.


4. Kaip gauti pavyzdį?

Paprastai pavyzdinis mokestis ir krovinys turi būti apmokestinami jūsų pusėje, jie bus grąžinami po to, kai pateikiamas didelis užsakymas. Tada muzika ir išorinis išvaizdos dizainas turėtų būti siunčiami mums. Mes atliksime mėginius tau.


5. Kaip galiu gauti tikslią kainą?

Yra keletas pagrindinių specifikacijų, kurias turime žinoti apskaičiuojant kainas, ty kiekį, dydį, produktų formą (nuotraukas), medžiagą ir spalvotą spausdinimą bei paviršiaus apdirbimą (gali būti nurodoma paaiškinti nuotraukas mūsų tinklalapyje), o tada geriausias Kaina bus išsiųsta jums laiku.Tyrimo