Individualizuotos didelio dydžio įrašomos kortelės - tuščios įrašomos gimtadienio kortelės

Individualizuotos didelio dydžio įrašomos kortelės - tuščios įrašomos gimtadienio kortelės

Sveikinimų atvirukai įvairaus pobūdžio, siekiant pritaikyti ar pasirinkti stiprią dizaino sugebėjimą, profesionali pardavimo komanda
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualūs didelio dydžio įrašomieji kortelės - tuščios įrašomos gimtadieninės kortelės

Prekė: įrašoma kortelė

Popierius: meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas: CMYK arba PMS, koreguota

Dydis: 150mm × 150mm arba custormized

Garsiakalbis: 29 mm arba 40 mm, plastikinis arba metalinis

Baterija: AG10 / AG13

Pavyzdys: 5-7 dienos

Uostas: Honkongas


Įrašoma mikroschema

Atviruko atminties kortelė

Įrašomas lustas prie kortelės yra variklis prie automobilio, tačiau jis yra daug lengviau valdomas. Ilgą laiką paspaudus galite įrašyti balso ir trumpą laiką paspausti gali žaisti. Ilgas laiko paspaudimas vėl pašalins ir užregistruos naują balsą. Draugui tiesiog reikia paspausti mygtuką, tada jis ar ji išgirs jūsų norus.Kortelės istorija


Tuščios įrašomos kortelės

Individualizuotos didelės apimties įrašomos kortelės - tuščios įrašomos gimtadienio kortelės: su daugybe spalvingų balionų guli ant žemės, ramioje scenoje dovana ant viršelio. Galbūt tai paskatins vaikystės prisiminimus, tuo metu mes einame po spalvingais balionais, pamirškime nuovargį ir liūdesį, tiesiog turime mėgautis laimingu ir juoku. Taigi, geriausi norai balsu tikrai paskatins draugų draugystę.
Atvirukai su muzika


Gimtadienio dainavimo kortosDUK


Q1: Ar imties mokestis gali būti grąžinamas?

A: Taip, paprastai, kai patvirtinate masinę produkciją, imties mokestis gali būti grąžinamas, tačiau dėl konkrečios situacijos kreipkitės į žmones, kurie seka jūsų užsakymą.K2: kokį popierių galima spausdinti?

A: Meno popierius suteikia geriausią spalvų ir dizaino kokybę. Mes taip pat galime pateikti kitą specialų popierių, pavyzdžiui, juodą kortelę, baltą kortelę, ofsetinį popierių ir PU odą ir tt


3 klausimas: ar sutinkate pritaikyti produktus?

A: Taip, žinoma. Mes esame fabrikas, specializuojasi individualizuoto savaiminio lipduko lipduke / etiketėje, "pasidaryk pats" kortomis ir maišeliais daugiau nei 10 metų. Jei jus domina, susisiekite su mumis ir mes atsiųsime jums dalį sėkmės atvejų.4 klausimas: kaip paruošti meno kūrinių failus spausdinti?

A: meno kūrinio formatas gali būti AI, PDF, CDR, PSD. Siekiant išvengti bet kokio galimo jūsų produkcijos uždelstumo, prieš pateikdami savo kūrinius labai rekomenduotume patikrinti meno kūrinių reikalavimus.


5 klausimas: kiek laiko užtruks mano užsakymas?

Atsakymas: priklausomai nuo užsakymo kiekio, mes visada rekomenduojame gamybos laiką, kol užsakymas bus pateiktas. Jei turite skubų terminą, mes pamatysime, ką mes galime padaryti.

Tyrimo