Individualizuotos didelio dydžio įrašomos kortelės 25-osioms vestuvėms

1. Daugiau nei 13 metų patirtis gamintojui. 2. Visiškai įrengta pažangiomis mašinomis ir patyrusiais darbuotojais 3. Individualus dydis ir spalva
Pokalbis dabar

Informacija apie

Individualizuotos didelio dydžio įrašomos kortelės 25-osioms vestuvėms

Pasveikinimo atvirukas įrašo savo pranešimą

Individualizuotos didelio dydžio įrašomos kortelės 25-osioms vestuvių dienoms. Tai labai lengva jaunai žmonai ir jaunam žmogui, kuris įsimyja. Jiems lengva susituokti. Tačiau jiems nėra taip lengva kelti šeimą ir ilgai gyventi kartu. Kai pora praleidžia 25 metus kartu, jie negali palikti vieni kitų. Jų 25-osios vestuvių metinės yra garbingos ir vertos švęsti. Turime pasakyti jiems, kad jie puikūs, ir tikiuosi, kad jiems bus ryškus rytoj.

Prekė

Rankų darbo vestuvių sukaktis

Medžiaga

Ofsetinis popierius, meno popierius, dengtas popierius

Spausdinimas

CMYK arba PMS spausdinimas

Dydis

310mm × 310mm arba pritaikyta

Paviršiaus apdaila

Nėra arba pritaikyta (karšto štampavimo, įspaudimo, blizgesio)

Uostas

Honkongas / Shengzhen

QC kelias

Kiekvienas produktas patikrina 100%.
Įrašoma mikroschema

Atviruko atminties kortelė


Suaktyvinta

Jungiklis, mygtukas, šviesos jutiklis ir kt

Pranešimas

Balso, muzika, garsas

Paraiška

Sveikinimo atvirukai, dovanų dėžutė ir kt

Akumuliatorius

2 * AG10, 3 * AG10 arba pritaikyta

Muzikos formatas

MP3 arba WAV

Muzikos laikas

1-120s arba pritaikyta

Įtampa

 

3V arba 4.5V


Paspauskite mygtuką ir kalbėkite mikrofonu, kad įrašytumėte balsą. Ilgas laiko paspaudimas pašalins balsą.Kompanijos profilis

Dainuoti kortos
Turgus

Dainuoti sveikinimo atvirukai


DUK

1.   Ar galite padaryti OEM užsakymą?

  Taip, žinoma. Dauguma mūsų gaminių yra pagaminti pagal kliento dizainą. Prašome atsiųsti mums AI arba PDF dizaino meno, MP3 ar MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


2. Kaip kontroliuoti kokybę?

Mūsų gamykla išlaikė ISO akreditaciją, o žaliavų ir gamybos procesų kokybė yra kontroliuojama ISO sistemos. Visi gatavi produktai turi būti tikrinami bent 3 kartus, pvz., IQC, PQC, PQA.


3. Kaip gauti pavyzdį, kad patikrintų jūsų kokybę?

Po kainos patvirtinimo galite reikalauti, kad būtų parodyta pavyzdžių. Nemokamas tuščias mėginys, kad patikrintumėte dizaino ir popieriaus kokybę, jei jums bus suteiktas greitas krovinys. Dėl spausdintų pavyzdžių mes patikrinsime nuo 30 iki 100 dolerių, kad padengtume filmavimo ir spausdinimo išlaidas. Pavyzdinės kainos gali būti grąžintos vėl patvirtinus užsakymą.

 

4. Ar galite mums daryti dizainą?

Taip, mes turime profesionalų komandą, turinčią turtingą dizaino ir gamybos patirtį. Tiesiog pasakykite mums savo idėją, mes padėsime įgyvendinti jūsų idėją tobuliausiose dėžėse.


5. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Pateikite savo reikalavimus išsamiau kaip įmanoma aiškiau. Norėdami kurti ar tolesnę diskusiją, geriau su mumis susisiekti su "Skype" ar kitais momentiniais būdais.Tyrimo