Elektroninė Kalėdų kortelės / Įrašomasis Kalėdų kortelė šeimai

1. OEM tvarka yra priimtinas su konkurencinga kaina. 2. mūsų produktai praėjo BSCI, ISO9001, GSV, testai. 3.well apmokyti & patyrę darbuotojai turi atsakyti į visus jūsų klausimus anglų kalba.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Elektroninė Kalėdų kortelės / Įrašomasis Kalėdų kortelė šeimai

Electronic Christmas Card/ Recordable Xmas Card For Family


Patarimai

Atminimo Kalėdų kortelė: Viskas pasaulyje yra rinkti iš žmonių, nesvarbu, kokia priežastis, daugelis žmonių, elementų surinkimą atėjo kvailai valstybei. Žinoma, yra daug žmonių pasaulyje, kurie yra surinkti Kalėdiniai atvirukai ir yra labai fanatiškas, nesvarbu, kokio stiliaus Kalėdiniai atvirukai, tol, kol jie nėra, arba jie gali integruoti serija, jie yra pasirengę rinkti.


Garso lustas

Electronic Christmas Card


Pakavimo & pristatymas

Recordable Xmas Card For Family


Kompanijos profilis

Xmas Card For FamilyShenzhen Winpsheng amatų Company Limited, įsikūrusi Shenzhen, Guangdong provincija, Kinija.

Mes esame 100 % gamintojas specializuojasi visų rūšių atvirukas, su arba be elektroninio, pvz., pop-up kortelė, 3d lazeriu kortelę, muzika kortelė.

Visos prekės yra eksportuojami į Europos, JAV, Japonijos ir priėmė FSC, BSCI, GSV, ISO akreditacijos. Mes turime nustatyti nepriekaištingos kokybės valdymo sistemą, kuri garantuoja mūsų prekėmis patenkinti klientų reikalavimus.


Sertifikatai

Electronic Christmas Card For Family


Rinkos

Electronic Christmas Card/ Recordable Xmas Card For Family

Electronic Xmas Card For Family


DUK

1. kaip produkto kainos ir kaip konsultuotis su kainomis?

Mes kainų pagal pirkėjų pasirinkimą produktų medžiagos, spausdinimo ir kitiems proceso srauto ir t. t. Ir jūs galite tyrimo TM, "Skype" arba siųsti el. paštu mums.


2. kaip galėčiau patikrinti, jei esate patikimas?

1. mes norėtume pasidalinti su mūsų Mieli Klientai, turintys labai interesams, bendradarbiauja su mumis mūsų kreditų nuorodos jei norite, įskaitant mėginių.

2. pirmąjį sandorį, priimame sąlyginio deponavimo, kurie galėtų padengti pirkėjų riziką ir užtikrinti saugumą, operacijos.


3. Jei produktai turi kai kurių kokybės problema, kaip jūs spręsti su juo?

Kiekvienas žingsnis gamybos ir gatavų produktų, bus patikrinti QC departamentas prieš siunčiant. Jei produktų kokybės problema sukelia mums, mes suteiksime keitimo paslaugas.


4. ką apie švino laiko masinei gamybai?

Tiesą sakant, tai priklauso nuo kiekio ir sezoną, galite pateikti užsakymus, mes padarėme geriausia įrašyti duoda 10.000 atvirukai per savaitę. Apskritai, rekomenduojame, kad paleidus užklausą dviejų mėnesių anksčiau, nei norėtumėte gauti produktai ne savo šalyje.


Tyrimo