Draugystės dieną sveikinimo kortelės / Juokingi Papūgos įrašomą sveikinimo atviruką draugams

pilnas aparatūros įrenginius. Griežta kokybės, mes turime savo kokybės departamento patikrinti produktų 3 kartus. ir vengti netinkamų naudoti produktą.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Draugystės dieną sveikinimo kortelės / Juokingi Papūgos įrašomą sveikinimo atviruką draugams

Meilės dieną sveikinimo atvirukas / Juokingi papūga įrašomą atvirukas, draugai: draugystės diena yra diena, draugas, mes kartu Groti muzika ir Žaidimai, kalbėti apie senus laikus, mes praleido kartu. Tai labai gera proga bendrauti su senais draugais. Juokingi gyvūnų bus visada daro žmonės juokiasi, todėl nėra juokinga draugas, tad Nepraleiskite geros progos pasakyti jam, mes esame draugai.


Prekė: Įrašomą atvirukas

Popierius: 250g C1s meno popieriaus

Dydis: 300 mm × 300 mm

Pranešėjas: 40mm metalo

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

Prievadas: Honkongas/Shenzhen


music card7 (6).jpg


Kompanijos profilis

our company.jpg

Shenzhen Winpsheng amatų Company Limited buvo įkurta 2008 m. ir įsikūrusi Shenzhen, netoli Honkongo. Šiuo metu mes turime 150 darbuotojų, teikti tam tikrų produktų.

Mes profesinės eksportuotojas popieriaus dovanų rankų darbo atvirukas, garso atvirukas, LED šviesos atvirukas, 3D lazerio cut kortelė, iššokti kortelės, akrilo atvirukas, muzikos popieriaus langelį, muzikos popierinius maišus, ir taip toliau.


Sertifikatas

certificates.jpg

Pakuotės & pristatymas

包装图--Ceci.jpg

Pagrindinė rinka

main markets.jpg


DUK

1. ar galiu gauti citata mano užklausa?

Paprastai į pasiūlymą bus išsiųstas jums per vieną darbo dieną po visą informaciją apie produktus, aiškiai. Jei ko nors skubiai, mes citata Jums per 2 valandas, pagal visus pateikiamus duomenis.


2. kokią informaciją turėtų leisti jums žinoti, jei norite užsakyti skrydį?
-Produktų dydis (ilgis x plotis x aukštis)
-Medžiagos ir paviršiaus apdorojimo.
-Spausdinti spalvas.
-Kokio kiekio.
-Jei įmanoma, taip pat pateikite su nuotraukomis ar dizaino eskizas tikrinti. Mėginiai bus geriausia paaiškinti. Jei ne, mes rekomenduojame atitinkamų produktų informaciją dėl prašymo.


3. ar galiu gauti kitus elementus, siekiant suderinti savo kvietimus?

Taip, galime koordinuoti jums konkurso atrankos, pvz., žymes, išsaugoti dieną, vieta korteles, programa, meniu, skelbimai, ačiū kortelę ir daugiau nieko. Net jei jūs nematote jų nuotraukoje svetainėje, mes galime juos.


4. Kaip apie jus po pardavimo aptarnavimą?

Mūsų paslaugomis, galite būti tikri rasti jokių problemų, po to, kai gausite produkto, jūs galite susisiekti su mumis bet kuriuo metu ir išspręsime problemas operatyviai ir kantriai.


5. kokios rūšies popieriaus galima spausdinti?

Meno knygos suteikia geriausią spalvų ir dizaino. Mes taip pat galime pateikti kiti specialaus popieriaus kaip juodą kortą, balta kortelė, kompensuoti popieriaus ir PU oda ir kt.


Tyrimo