Juokingi įrašomą atvirukas tingus draugui

1. Juokingi atvirukai draugams, tingus 2. OĮG yra priimtinas. Jūsų dizainas yra sveikintina. 3. praėjo BSCI & ISO & FSC akreditaciją.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Juokingi įrašomą atvirukas tingus draugui

Music card.jpg

Custom Musical Light Up Greeting Card With Lights For Gift 5.jpg


Patarimai

Kai kalbame apie tinginys, kas jums bus galvoti apie tai? Tingus ir juokingas neaiškus gyvūnas. Ar turite draugui patinka, kad? Jis tiesiog liks valgo ir miega, atsispirti išeiti ir prisijungti prie veiklos. Gal tai nėra geras hobis. Laiko išsiųsti jam keletą žodžių. Nėra tinginys ant kortelės, jis tiesiog reikia atidaryti šią kortelę išgirsti tavo balsą. Jam gali suteikti tam tikrų invigorative žodžių. Nori jis bus aktyvesni.


packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar manufaktūrų ir prekybos įmonė?

Mes esame 100 % manufaktūrų specializuojasi spausdinimo & pakavimo daugiau nei 10 metų su dirbtuvių plotas 6000 kvadratinių metrų. Mes turime puikias komanda, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. ar turite laikyti tik tuos produktus parduoti?

ne. Mes dirbame dėl OEM pavedimus. Vadinasi, dydžio, medžiagos, kiekis, dizainas, pakuotės sprendimą ir t.t. priklausys nuo jūsų prašymus. Žinoma, jūsų logotipas gali būti spausdinami produktai.


3. kaip pateikti užsakymą?
a. susisiekti su mumis telefonu, jei esate skubėti.
b. kalbėtis su mumis internete teikiamomis paslaugomis.
c. pildyti mūsų kuo aiškesnis, reikalingus duomenis, kad mes galime gauti jums atgal per 24 valandas.


4. Kada gauti kaina

Mes paprastai citata per 24 valandas po to, kai gausime Jūsų paklausimą. Jei kaina yra labai skubus, prašome skambinti mums tiesiogiai prašyti pagalbos. Telefono numeris yra viršuje, mūsų svetainėje, tada mes atsakyti jums per trumpą laiką.
Tyrimo