Rankų darbo kūdikių gimtadieniai įrašomi atvirukai

Rankų darbo kūdikių gimtadienio įrašoma sveikinimo atvirutė Prekė: įrašoma sveikinimo atvirukas Popierius: 250g C1s meno popierius Dydis: 300mm × 300mm Garsiakalbis: 40mm metalinis Baterija: AG10 × 3 Laikas: 1-180s MOQ: 500pcs Port: Honkongas / palaiminimo kortelė. Dėl jūsų atvykimo proga ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo kūdikių gimtadienio įrašoma sveikinimo atvirukas


music card18 (1).jpg


Prekė: įrašoma sveikinimo atvirutė

Popierius: 250 g C1s meno popierius

Dydis: 300mm × 300mm

Speaker: 40mm metal

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

MOQ: 500 vnt

Uostas: Honkongas / Šendženas


Įrašymo atvirukas yra palaiminimo kortelė. Dėl jūsų artimuosius ar draugus atvykus, galbūt jūs negalėsite tai padaryti, įrašydami pasveikinimo atvirukus, galite būti asmeniškai įrašytas jūsų nuoširdus palaiminimas į voką, kita šalis gaus kitą gimtadienio dovaną, perduodama širdžiai . Ši didelės apimties įrašoma sveikinimo atvirukas yra 30 cm × 30 cm.One button recordable chip.jpg


other product.jpg
packing and shipping.jpg


Kompanijos profilis

company profile.jpg


Winpsheng (HK) Company Limited, mūsų biuras yra įsikūręs Honkonge, o mūsų įmonė Shenzhen Winpsheng Craft Company Limitd įsikūrusi Šendženas, žemyninės Kinijos, specializuojasi eksportuoti reklaminius produktus, rankų darbo popieriaus sveikinimo atviruką, 3d pop up kortelę , lazerio pjovimo kortelė, muzikos atvirukas, įrašoma sveikinimo atvirutė, LED kortelė, garso krepšys, garso dėžutė ir kiti dovanos.

Visos prekės eksportuojamos į Europą, JAV, Japoniją ir perduodamos FSC, BSCI, GSV, ISO akreditacijai. Mes turime puikią kokybės valdymo sistemą, kuri garantuoja, kad mūsų prekės atitiks kliento poreikius.Turgus

marketing 1.jpgDUK

1.Ar jūs manufaktūrų ar prekybos bendrovė?

Mes esame 100% manufaktūra specializuojasi spausdinimo ir pakavimo daugiau nei 10 metų su 6.000 kvadratinių metrų dirbtuvės srityje. Mes turime puikų komandą, kurią sudaro 150 profesionalių ir kvalifikuotų darbuotojų.


2. Kaip aš galiu pateikti užsakymą?

Galite susisiekti su bet kuriuo iš mūsų pardavimų asmeniu pagal užsakymą. Pateikite savo reikalavimus kaip galima aiškiau. Taigi pirmą kartą galime išsiųsti pasiūlymą. Jei norite kurti ar tolesnę diskusiją, geriau kreiptis į mus su "Alibaba", "Skype", "Email", "WhatsAPP" ar kitų tiesioginių būdų prekybos vadovu, jei kiltų kokių nors vėlavimų.


3. Kaip nustatyti produkto kainą ir kaip konsultuotis su kainomis?
Mes kainuojame produktus pagal kliento pasirinktą medžiagą, spausdinimą ir kitą proceso srautą ir pan. Ir jūs galite gauti užklausą TM, skype arba siųsti mums el. Laišką.


4. Koks akumuliatoriaus tipas?
Paprastai mes naudojame elementų mygtukų baterijas (CR2032, AG10, AG13) mažiems daiktams, pvz., Šviečiančiam žurnalui, sveikinimo atvirukui, kepuriui, nuotraukų rėmeliai. Kartais mes naudojame AA arba AAA baterijas didesniems daiktams, pavyzdžiui, sienų menui, ekranams.


5. Ar mes galime pakeisti baterijas?
Taip, galite atidaryti akumuliatoriaus dėklą ir pakeisti baterijas. Jei to negalite rasti, galime atsiųsti vaizdo įrašą, kad galėtume jus pakviesti. Jei nereikia keisti baterijų, mes taip pat galime išimti baterijas elementų viduje.


Tyrimo