Rankų darbo gauti gerai sveikinimo atvirukas linkėjimai draugams

1. atvirukas serga draugams 2. visiškai įrengtas spausdinimo technologija 3. konkurencingumo Minimalus užsakymo kiekis
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gauti gerai sveikinimo atvirukas linkėjimai draugams


Hot custom musical fancy birthday greeting cards holiday gift cards 5.jpg


Patarimai

Lankymūsi pacientui, daugiausia pacientas komfortΰ priežiūros ir širdis, galų gale, niekas nenori gauti nedarbingumo. Tačiau jei draugai yra ligonis, nėra jokio sprendimo. Šiuo metu jums reikia aplankyti juos. Tuo pačiu metu siųsti žinutę, sveikinimus taip pat leis pacientams daug šilumos. Bet jei tai tikrai ilgą kelionę, galite siųsti jį atviruką su Domu vioce ir linkiu kad serga draugai vis geriau ir geriau.


packing and shipping.jpg


Bendrovei profilis

company 4.jpg


Sertifikatai

certificates.jpg


Rinkos

world market.jpg

part of customers.jpg


DUK

1. ar jūs dizainas mums?

Taip, mes turime profesionalų komanda, turintys solidžią patirtį vestuvių dobrodziejstwa projektavimo ir gamybos. Tiesiog pasakykite mums savo mintis; Mes padėsime vykdyti savo mintis į tobulą laukus, pvz., dydis, spalva, savo logotipą...


2. kaip galite gauti nemokamų pavyzdžių?

Mes siūlome nemokamus pavyzdžius mūsų klientams, bet ir kai kurie mėginiai su sudėtingesnis reikalavimas, mums reikės labai nedidelis kiekis mėginio mokestį, tačiau ji bus išskaičiuota iš visos sumos kai užsakymas bus patvirtintas.


3. gali gauti puolė, laivybos?

Jūs galite atnaujinti savo laivybos FedEx Overnight (ar panašios Express paslauga), kurios gali padėti patenkinti jūsų terminas. Puolė laivybos neturi įtakos apsisukimo laikas 10-15 dienų spausdinimui.


4. Koks yra minimalus užsakymo kiekis?
Paprastai mūsų MOQ yra 500pcs. Nors kartais mes suformavome už mažiau nei 1000. Tačiau už nedidelį kiekį bus kaina yra labai didelė svarstant reprodukcijos, spauda, įrankius bei įsisteigimo išlaidas.


Tyrimo