Rankų darbo gimtadienio kortelės mėgėjams

Rankų darbo gimtadienio kortelės mėgėjams

Viso gamybos komanda skirta pristatyti aukštos klasės kokybės produktams iki smulkmenų. Sveiki atvykę į mūsų įmonę aplankė.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Rankų darbo gimtadienio kortelės mėgėjams


music card 26 (1).jpg


Prekė: Įrašomą atvirukas

Popierius: 250g C1s meno popieriaus

Dydis: 300 mm × 300 mm

Pranešėjas: 40mm metalo

Baterija: AG10 × 3

Laikas: 1-180s

Prievadas: Honkongas/Shenzhen


two chips.jpg


Kompanijos profilis

company profile 2.jpg


Mūsų įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas vadybos pagrindus, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.

Taigi, mūsų pardavimo biurus pasiekia rinką – JAV, Vokietija, Japonija, Kanada ir Suomija.

Mūsų tikslas – padėti klientams konkurencingumą pasaulinėje rinkoje būti geros kokybės, patikimumo ir konkurencinga kaina.


packing and shipping.jpg


Rinkos

marketing 1.jpg


DUK

1. kaip aš manau kad po i mokėjimo galite siųsti prekes man?

Visų pirma, jei mes nesiuntė tvarka gavus mokėjimą, jūs galite pateikti skundą apie alibaba, alibaba bus spręsti jums; Tada mes esame aukso tiekėjo alibaba metų, jūs galite matyti jokių blogų atsiliepimų ar skundą, mes esame patikimas ir patikimas tiekėjas.


2. ar galite dizainas man per 15 dienų nuo nutarties patvirtinta?

Pagal jūsų reikalavimą, mes galime pridėti įmonės logotipą, svetainėje, telefonu Umbra arba savo idėjas... langelį. Ir galite pasirinkti norimą spalvą, .our profesionalaus dizainerio atliks projektinį darbą už jus.


3. ar galėtumėte padaryti OEM tvarka?

Taip, tikrai. Dauguma mūsų produktai yra kuriami pagal klientų dizaino. Prašome atsiųsti mums PG arba PDF dizainas menas, MP3 arba MAV formato garso failą. Mūsų dizaineriai ir elektronikos inžinieriai galėtų padėti parengti galutinius produktus.


4. kaip pateikti užsakymą?

Galite kreiptis į bet kurį iš mūsų pardavimų asmuo išduoti vykdomąjį raštą. Pateikite išsamią informaciją apie jūsų poreikius kuo aiškesnis. Taigi, mes galime atsiųsti jums siūlome pirmą kartą. Projektuojant ar toliau diskutuoti, tai geriau su mumis prekybos vadybininkas Alibaba, Skype, elektroniniu paštu, WhatsAPP arba kitų tiesioginių būdų, jeigu užtrukimai.Tyrimo